Mini kameros asmeniniam saugumui ir apsaugai

Namuose ar biure įrengtos slaptos kameros – seniai nebe naujiena. Mūsų kasdienybėje tikrai netrūksta situacijų, kai gali iškilti pavojus mums patiems ar mūsų artimiesiems, mūsų nuosavybei, turtui ar informacijos konfidencialumui.

Kur žmonės slepia pasiklausymo įrangą?

Mėgstate detektyvus? Tuomet tikrai esate girdėję apie Erkiulį Puaro, Šerloką Holmsą, komisarą Megrė ar Harį Hūlę, sudėtingiausius nusikaltimus gvildenančius kaip riešutus, nesinaudojant jokiais GPS sekikliais ar slapta pasiklausymo įranga.

Kokią sekimo įrangą naudoja šnipas?

Detektyvai, sekliai, šnipai egzistavo ir tada, kai pasaulis dar neturėjo nei slaptos pasiklausymo įrangos, nei GPS sekiklių, nei mini sekimo kamerų.

Kaip veikia GPS seklys?

GPS sekimas šiandien yra labai populiarus terminas. Beveik normalu, kad žmonės yra prisijungę prie objektų, naudoja GPS, kad nustatytų savo transporto priemonės vietas arba stebi savo maršrutą naudodami GPS programas, pvz., „Google Maps“.

Kaip rasti slaptą kamerą?

Jaučiate, kad esate stebimas? Pasikliaukite savo intuicija, neignoruokite jos. Remiantis apklausomis, 58 % respondentų teigė nerimaujantys dėl Airbnbs paslėptų kamerų.

Kaip išsirinkti diktofoną?

Edisono fonografo cilindras (išrastas XIX a.) buvo pirmasis patikimas įrašymo įrenginys, kuris leido atlikti transkripciją.

Kaip išsirinkti GPS sekimo įranga automobiliui?

Išvertus iš anglų kalbos GPS (Global Positioning System) reiškia „globali padėties nustatymo sistema“, kuri, remdamasi iš palydovų perduodamais geolokacijos ir laiko signalais, leidžia nustatyti bet kurioje pasaulio vietoje esančio konkretaus sekamo objekto koordinates, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Dėmesio – slapta kamera!

Šypsokitės, jus filmuoja slapta kamera! – taip vienos TV laidos vedėjai juokdamiesi kartodavo į netikėtas situacijas papuolusiems žmonėms, kurie nežinodavo, kad yra stebimi.

Šnipai tik filmuose?

Pasiklausymo blakės, miniatiūriniai mikrofonai ir rašikliuose įmontuotos kameros – tokia šnipų kasdienybė veiksmo filmuose.

Pasiklausymo įranga – tik slaptosioms tarnyboms?

Šiandien nereikia būti detektyvu, slaptu agentu ar kriminalistu, kad galėtum pasinaudoti pasiklausymo įranga per atstumą.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus