Mini kameros asmeniniam saugumui ir apsaugai

Mini kameros asmeniniam saugumui ir apsaugai

Namuose ar biure įrengtos slaptos kameros - seniai nebe naujiena. Mūsų kasdienybėje tikrai netrūksta situacijų, kai gali iškilti pavojus mums patiems ar mūsų artimiesiems, mūsų nuosavybei, turtui ar informacijos konfidencialumui.

Tokiais atvejais – siekiant išsklaidyti tariamus ar pagrįstus įtarimus - į pagalbą verta pasitelkti vaizdą ir garsą fiksuojančias mini kameras, leidžiančias paprastai, greitai ir diskretiškai įrašyti didelės raiškos vaizdus ir garsus iš sekamos aplinkos.

Gerai užmaskuotas wifi vaizdo kameras žmonės paprastai naudoja ne pašnipinėjimui, o tam, kad užsitikrintų savo asmeninį saugumą ir/ar įsitikintų savo turto apsauga.  Namuose tokios kameros dažniausiai naudojamos tuomet, kai norima įsitikinti savo mažamečių vaikų, senyvo amžiaus tėvų ar turto saugumu, darbe - kai darbdaviams kyla pagrįstų abejonių dėl nesąžiningo samdomų darbuotojų elgesio ir/ar neteisėtos veikos arba kai norima surinkti įrodymus dėl nederamų bendradarbių veiksmų. Slaptos kameros suteikia galimybę sekti įtarimą keliančius asmenis, surinkti jų neteisėtą elgesį įrodančią informaciją ir juos demaskuoti.

Kada ir kam gali prireikti slaptos kameros?

Slaptų kamerų gali prireikti bet kam ir bet kada: namuose, darbe, dalykiniame susitikime. Elektroninė parduotuvė slapukas.lt gali pasiūlyti tokį platų modelių bei mini kamerų funkcijų pasirinkimą, kad patenkins tiek mėgėjų, tiek profesionalų lūkesčius bei poreikius.

Vienas iš didžiausių slaptų mini kamerų privalumas - jos yra kompaktiškos ir jomis labai paprasta naudotis.

Namų saugumui

Įprastiniuose namų apyvokos daiktuose – šviestuvuose, elektros lizduose, vazose, laikrodžiuose, minkštuose balduose įmontuotos wifi mini kameros labai praverčia, kai norima įsitikinti namų saugumu. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai šeimininkai išeina į darbą, o namuose lieka svetimi žmonės – vaiką prižiūrinčios auklės, namų tvarkytoja, meistrai ar sodininkas, kurių elgesys kartais gali būti ne visiškai sąžiningas.

Šeimos ramybei

Jei slaptas mini kameras įrengsite vaiko kambaryje, turėsite galimybę per nuotolį matyti, ką veikia vieni namuose likę nepilnamečiai vaikai, laiku atkreipsite dėmesį, jei susiklostys vaiko ar kito šeimos nario sveikatai ar gyvybei pavojinga situacija, galėsite per nuotolį stebėti, kaip su Jūsų atžala elgiasi auklė ar ką per dieną veikia vieni namuose palikti keturkojai šeimos nariai.

Turto apsaugai

Namuose ar darbovietėje įrengtos nedidelės wifi kameros padeda apsaugoti namus ir jų turtą nuo įsibrovėlių ar vagių. Tai aktualu ypač tada, kai namų valda yra neaptverta ir/ar kai teritorija yra neapsaugota lauko signalizacija.

Ofiso reikmėms

Jei iškyla būtinybė slapta kamera pasinaudoti darbe, siekiant užfiksuoti nesąžiningą kolegų elgesį ar mobingą taikančius darbdavius, idealus pasirinkimas - rankinis laikrodis-kamera, turintis net penkias funkcijas: laikrodis, vaizdą ir garso fiksuojanti kamera, diktofonas, fotoaparatas, USB atmintinė.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje slapukas.lt slaptų vaizdo mini kamerų asortimentas tikrai labai platus, todėl tikime, jog lengvai išsirinksite tą, kuri maksimaliai atitiks Jūsų poreikius, padės išsklaidyti abejones ir įsitikinti Jūsų artimųjų saugumu ir/ar namų apsauga. Lengvai į bet kuriuos buities ar asmeninius daiktus įmontuojamas mini kameras paprasta valdyti ir prižiūrėti, o mūsų specialistai visada pasiruošę apmokyti naudotis Jūsų išsirinktu prietaisu.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus