Rankiniai laikrodžiai - Kameros

 • Užmaskuotos kameros ir minimalaus dydžio įrašymo įrenginiai yra skirti žmonėms, norintiems saugiai ir labai diskretiškai įrašyti ir išsaugoti aukštos kokybės vaizdą ir garsą. Daugybė kasdieninio gyvenimo situacijų kelia pavojų mums, mūsų vaikams ir artimiesiems, kelia pavojų mūsų turtui. Atsakymas į šias grėsmes yra miniatiūrinės kameros ir įrašymo įrenginiai, leidžiantys lengvai ir saugiai įrašyti didelės raiškos vaizdus ir įrašyti garsus iš aplinkos.

  LAIKRODIS KAMERA FULL HD 32GB

  Vaizdo raiška: 1920*1080. Nepertraukiamas įrašo laikas: ~ 150 min.

  Kaina 9900  su PVM
  LAIKRODIS KAMERA FULL HD 32GB

  Vaizdo raiška: 1920*1080. Nepertraukiamas įrašo laikas: ~ 150 min.

  Kaina 9900  su PVM
  LAIKRODIS KAMERA FULL HD 32GB SU NAKTINIO FILMAVIMO FUNKCIJA

  Vaizdo raiška: 1920*1080. Nepertraukiamas įrašo laikas: ~ 150 min. 

  Kaina 10900  su PVM
  Laikrodis kamera FULL HD 32 GB su naktinio filmavimo funkcija

  Vaizdo raiška: 1920*1080. Nepertraukiamas įrašo laikas: ~ 150 min. 

  Kaina 10900  su PVM
  Laikrodis kamera FULL HD 32GB su naktinio filmavimo funkcija

  Vaizdo raiška: 1920*1080. Nepertraukiamas įrašo laikas: ~ 150 min.

  Kaina 10900  su PVM
 • RANKINIAI LAIKRODŽIAI - KAMEROS

  Rankiniai laikrodžiai su stebėjimo kamera gali būti labai patogus prietaisas, kurį galėsite turėti, kai išvykstate ir keliaujate, nes niekada nežinote, kada gali prireikti įrašyti susitikimą, paskaitą ar kokią nors svarbią informaciją. Rankiniai laikrodžiai su kameromis taip pat gali būti naudinga renkant įrodymus. Jei prie jūsų priekabiaujama, su tokiu prietaisu galite labiau pasitikėti savimi, nes gausite įrodymų, patvirtinančių savo istoriją.

  Kodėl šis laikrodis yra toks populiarus?

  Toks rankinis laikrodis su kamera yra geidžiamas laikrodis, jau nekalbant apie papildomas priedus. Tačiau būtent paslėpta kamera su tikrai didelės raiškos vaizdo įrašu, garso įrašymo galimybe ir nuotraukų kameros funkcija leidžia naudotojui slaptai filmuoti visiškai diskretiškai. Šiame įrenginyje yra integruotos atminties talpos, kad būtų galima įrašyti vaizdo / garso stebėjimo filmuotą medžiagą ir kompiuteriu paruoštu AVI formatu ir užfiksuoti nejudančius vaizdus JPEG formatu. Taigi, šis laikrodis yra puikus stebėjimo įrankis, kuris taip pat veikia kaip įrašymo įrenginys.

  Kam naudojamas laikrodis su kamera?

  Rankinis laikrodis su kamera puikiai tinka slaptiems susitikimų ar paskaitų vaizdo / garso įrašams, pramogoms arba informacijos įrašymui sau, kai esate išvykę. Juo labai paprasta naudotis, o kartu su USB kabeliu galima įkelti failus į kompiuterį. Plika akimi aptikti miniatiūrinio šnipinėjimo kameros objektyvo laikrodžio ciferblate beveik neįmanoma, o USB jungtis sukurta taip, kad atrodytų kaip kitas mygtukas, todėl niekas neįtars. Laiko ir datos antspaudas rodomas visuose užfiksuotuose įrašuose, o tai idealiai tinka įrodymų tikslais. Dažnai standartinio mygtuko centre yra skylė, kad būtų galima maksimaliai įrašyti garso įrašą, nors tiekiamas kietas dangtelis, apsaugantis nuo vandens patekimo. Nors šis dangtelis turėtų neleisti vandeniui patekti į įrenginį, visiškai panardinti nerekomenduojama.

  Rankinis laikrodis su kamera liks nepastebėtas

  Dalyvaujant susitikime dažnai yra tam tikrų apribojimų, ką galima įsinešti į aplinką. Tam tikromis aplinkybėmis toks scenarijus gali būti uždraustas mobiliesiems telefonams ir, žinoma, dažnai sunku diskretiškai nešiotis fotoaparato sistemą, kuri nesudomintų. Rankinis laikrodis su kamera yra ant kūno nešiojamas šnipinėjimo fotoaparatas, kuris yra ne tik labai diskretiškas, bet ir stilingas. Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip ši šnipinėjimo kamera su įrašymo galimybe galėtų jums padėti? Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus