Vietos nustatymo įrangos priedai

 • Maitinimo adapteris 7V-20V

  Maksimali išėjimo galia: 15W.

  Kaina 1400  su PVM
  TAT100 TELTONIKA BATERIJA SKIRTA GPS SEKLIUI

  Baterija skirta GPS sekliui Teltonika TAT100.

  Kaina 1600  su PVM
  EYE SENSOR SIGNALŲ SIŲSTUVAS TELTONIKA (SKIRTAS VEIKIMUI KARTU SU TELTONIKOS GPS SEKLIAIS)

  Skirtas stebėti konkretaus turto, pvz., priekabų, mašinų, konteinerių vietą. Stebi temperatūra, drėgmę, pagreitį ir megnetinio lauko stiprumo pokyčius.

  Kaina 2500  su PVM
  2900  Sutaupykite 400 
  CAN-CONTROL TELTONIKA GPS SEKLIŲ VALDIKLIS

  Galimybė nuotoliniu būdu užrakinti/atrakinti automobilį bei valdyti jo langus naudojant specialias SMS/GPRS komandas.

  Kaina 9800  su PVM
 • Vietos nustatymo įrangos priedai

  GPS sekiklis – tai gan specifinis įrenginys, kuris skirtas judantiems objektams sekti. Tam, kad išsirinkti tinkamą GPS sekiklį, verta būti susipažinus su keliais niuansais:

  • Žinoti poreikius, kam bus reikalingas GPS sekiklis – norėsite sekti žmogų ar automobilį. Žmogaus sekimui rekomenduojama rinktis mažesnį seklį, nes prietaisą lengvai galėsite įdėti į kišenę, kuprinę ar kitą asmeninį daiktą.
  • Prieš pirkdami GPS seklį apsvarstykite kas kiek laiko jį galėsite krauti. Jeigu seklį turėsite galimybė dažnai krauti galite rinktis seklius su trumpesniu budėjimo režimu. O jeigu prietaiso negalėsite dažnai krauti, tuomet rinkitės trekerį su ilgu budėjimo režimu. Kai kurių seklių budėjimo režimas siekia net iki 12 mėnesių.

  Taip pat įsigiję sekimo įrangą, nepamirškite ir įsigyti reikiamų priedų. Mūsų internetinėje parduotuvėje slapukas.lt galite įsigyti šiuos priedus, neišėję iš namų:

  • Maitinimo adapteris, kuris skirtas 7 V į 20 V nuolatinės srovės įvestį į 5 V nuolatinės srovės išvestį, esant iki 3 A srovei. Adapteris pasižymi didele įvesties įtampa ir maksimalia įvesties srove. Prekei suteikiamas 12 mėn. garantinis laikotarpis.
  • TELTONIKA baterija yra skirta GPS sekliui. Baterija veikia ilgą laiką taip užkirsdama kelia transporto priemonių vagystėms. Taip pat ši baterija pasižymi puikia apsauga nuo vandens ir dulkių ekstremaliomis oro sąlygomis. IP68 įvertinimo korpusas užtikrina patikimą veikimą esant bet kokiam klimatui ir esant dideliems temperatūros pokyčiams. Dėl kompaktiško dydžio bateriją lengva pasislėpti, bet kurioje transporto priemonėje, o įjungtas miego režimas apsaugos nuo vagysčių nakties metu.
  • EYE SENSOR signalų siųstuvas su TELTONIKA – tai siųstuvas turintys tvirtą korpusą ir ilgaamžę bateriją. Siųstuvas yra puikus pasirinkimas norint susekti siuntą, stebėti įvairius judančius objektus logistikoje, žemės ūkyje ar kitose darbų šakose. Integruotas akselerometras gali aptikti objektų judėjimą ar kritimą. Magnetometras gali būti naudojamas belaidžiu būdu aptikti ir pranešti apie durelių atidarymą bei uždarymą ir pan.
  • TELTONIKA GPS seklių valdiklis gali nuotoliniu būdų atrakinti bei užrakinti automobilį, valdyti langus naudojant specialias SMS/GPRS komandas. Taip pat įrenginys geba nuskaityti tokius esminius CAN parametrus kaip: degalų lygį, VIN numerį, degalų sąnaudas, variklio sūkius, variklio temperatūrą ir rankinio stabdžio būseną.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamų priedų, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus