Apsauga nuo pasiklausymo

 • Apsauga nuo slapto pasiklausymo. Ryšius blokuojantys dėklai už itin gerą kainą. Įsigykite slapukas.lt internetinėje parduotuvėje.

  Ryšius blokuojantis dėklas BLACK

  Natūrali oda. Išmatavimai: 18,5 * 11 cm

  Kaina 2900  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas

  Natūrali oda. Išmatavimai: 17,5*10,5 cm

  Kaina 3500  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas

  Dirbtinė oda. Dėklas tinka planšetėms arba iš karto keliems telefonams susidėti. Išmatavimai: 17,5 * 23 cm

  Kaina 3800  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas Auto KEY Premium

  Naturali oda. Tinka automobilio raktams. Išmatavimai: 14*8 cm.

  Kaina 4500  su PVM
  Modemas GlocalMe U3

  Svoris: 125g; Veikimo laikas: 15h; Išmatavimai: 126*66*10 mm​; Prijungiamų įrenginių kiekis: 10.

  Kaina 15000  su PVM
  Modemas GlocalMe G4

  Ekranas: 5’’ LED HD touch screen; Svoris: 255g; Veikimo laikas: 18h; Išmatavimai: 136*72*12 mm​; Prijungiamų įrenginių kiekis: 5.

  Kaina 16900  su PVM
  Profesionalus pasiklausymo įrangos slopintuvas Rabbler

  Skirtas informacijos konfidencialumui apsaugoti. Veikia garso trukdžio generavimo principu, todėl niekas negalės pasiklausyti jūsų pokalbių. 

  Kaina 38000  su PVM
  Akustinio generatoriaus dėžutė

  Apsauga nuo pasiklausymo.

  Kaina 74000  su PVM
  Triukšmo generatorius DRUID

  Skirtas informacijos konfidencialumui apsaugoti. Veikia garso trukdžio generavimo principu, todėl niekas negalės pasiklausyti jūsų pokalbių. DRUID – tai 100 % pokalbių apsauga. Nepertraukiamas veikimas: 4 val.

  Kaina 295000  su PVM
 • Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimą ir jame privačių paslapčių, kurių negali niekas žinoti (slaptažodžiai, banko duomenys). Kodėl pokalbių pasiklausymo apsauga naudinga? Ar kada nors susimąstėte, kas nutiktų, jei būtų nutekinta kokia nors svarbi jūsų informacija? Mes bijome žmonių, kurie nemoka saugoti kitų žmonių paslapčių, tačiau dažnai net nesusimąstome, kad tiesioginis kontaktas su žmogumi gali reikalauti, kad visi žinotų mūsų paslaptis. Atrodo, kad XXI amžius yra era, kai sienos turi ausis, o kompiuteriai – akis.

  Ką reikia žinoti apie pasiklausymą?

  Kokiais būdais galima išgirsti jūsų paslaptis? Vienas iš būdų yra per GSM pažeidžiamumą. GSM klaidas galima dėti bet kur – automobilyje, namuose ar tarp asmeninių daiktų. Tiesą sakant, per atstumą to padaryti neįmanoma, todėl jei informacija jau pradėjo nutekėti, įtraukite į įtariamųjų ratą žmones, kurie turi prieigą prie jūsų namų, automobilio ar asmeninių daiktų. Kad būtų lengviau suprasti, kur slepiasi GSM nuotėkis, pabandykite atmintyje atkurti padėtį, kai ką nors garsiai pasakėte trečiajai šaliai. Tai padaryti ne visada lengva, nes kartais tą pačią žinią skleidžiame keliose vietose. Tai galite išvengti naudodami apsaugą nuo pasiklausymo.

  Apsauga nuo pasiklausymo ir jos veikimas

  Triukšmo generatorius, apsaugantis nuo klausymosi, yra pakankamai mažas, kad galėtumėte lengvai jį nešiotis ir įjungti, kai reikia. Šis mobilusis triukšmo generatorius skleidžia tam tikrus didžiulius garsus, dėl kurių jo pagalba bus beveik neįmanoma iššifruoti jūsų pokalbio. Kas nors, kas pasiklausys jūsų pokalbio, bus nusiminęs, nes negaus reikiamos informacijos, o jūs galėsite mėgautis saugumu.

  Dėklai padės apsaugoti įrenginį nuo klausymosi

  Gali atrodyti neįtikėtina, bet yra dėklų, kurie padės išsaugoti jūsų svarbiausius duomenis. Dėklas apsaugo jūsų telefoną nuo pasiklausymo. Kadangi dėklas visiškai blokuoja ryšį, būsite visiškai apsaugoti nuo telefono pasiklausymo. Reikia paminėti, kad ryšys bus visiškai užblokuotas, todėl jūsų ne tik niekas neišgirs, bet ir negalės su jumis susisiekti. Jei laukiate svarbaus skambučio ar žinutės, šiuo metu neverta telefono laikyti dėkle. Korpusas yra visiškai saugus naudoti, neskleidžia jokios spinduliuotės, visiškai neperduoda elektromagnetinių bangų. Žvelgiant iš šalies, šiuo atveju įtarimų nekyla ir nieko neįprasto. Atrodo, kad tai tik paprastas telefono dėklas, todėl niekam neturėtų kilti abejonių dėl jo paskirties. Šie dėklai yra dviejų dydžių – maži ir dideli, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią.

  Daugiau sužinoti galite susisiekę su mumis.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus