Apsauga nuo pasiklausymo

 • Ryšius blokuojantis dėklas BLACK

  Natūrali oda. Išmatavimai: 18,5 * 11 cm

  Kaina 2900  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas

  Natūrali oda. Išmatavimai: 17,5*10,5 cm

  Kaina 3500  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas

  Dirbtinė oda. Dėklas tinka planšetėms arba iš karto keliems telefonams susidėti. Išmatavimai: 17,5 * 23 cm

  Kaina 3800  su PVM
  Ryšius blokuojantis dėklas Auto KEY Premium

  Naturali oda. Tinka automobilio raktams. Išmatavimai: 14*8 cm.

  Kaina 4500  su PVM
  Akustinio generatoriaus dėžutė

  Apsauga nuo pasiklausymo.

  Kaina 74000  su PVM
  Triukšmo generatorius DRUID

  Skirtas informacijos konfidencialumui apsaugoti. Veikia garso trukdžio generavimo principu, todėl niekas negalės pasiklausyti jūsų pokalbių. DRUID – tai 100 % pokalbių apsauga. Nepertraukiamas veikimas: 4 val.

  Kaina 295000  su PVM
 • Apsauga nuo pasiklausymo

  Tinklo pasiklausymo atakos, taip pat žinomos kaip tinklo šnipinėjimo arba tinklo šnipinėjimo atakos, įvyksta, kai piktybiniai veikėjai naudojasi nesaugiais tinklo ryšiais, kad išfiltruotų perduodamus duomenis. Tinklo pasiklausymo atakos gali būti pasyvios arba aktyvios. Pasyvios pasiklausymo atakos metu įsilaužėlių ar šnipinėjimo programa tik renka informaciją apie taikinį. Aktyvių pasiklausymo atakų metu įsilaužėliai įsiterpia į tinklą ir apsimeta teisėtais ryšiais. Šių atakų metu įsilaužėliai modifikuoja arba blokuoja paketus.

  Pasiklausymo atakų galima išvengti naudojant asmeninę užkardą, nuolat atnaujinant antivirusinę programinę įrangą ir naudojant virtualų privatų tinklą (VPN). Vengti viešųjų „Wi-Fi“ tinklų ir naudoti stiprius slaptažodžius yra kiti būdai užkirsti kelią pasiklausymo atakoms. 

  Mūsų internetinėje parduotuvėje slapukas.lt galite įsigyti šią pasiklausymo įrangą, neišėję iš namų:

  • Ryšius blokuojantis dėklas puikiai pasitarnaus tada, kai jaučiate, jog esate sekamas ir norite imtis prevencinių priemonių. Į šį dėklą pakaks įdėti savo mobilųjį telefoną, kad dingų jo ryšys. Prekiaujame ne vienu ryšį blokuojančiu dėklu, todėl galite rinktis dėklus ir su keliais skyriais – vienas skyrius skirtas ryšiui blokuoti, o kiti kasdieniam naudojimui.
  • Ryšius blokuojantis dėklas Auto KEY Premium puikus pasirinkimas tada, kai jaučiate, jog esate sekamas ir norite imtis prevencinių priemonių. Į šį dėklą pakaks įdėti savo automobilio raktą, kad apsaugotumėte automobilį nuo vagystės. Dėklas sudarytas iš dvejų skyrių.
  • Profesionalus pasiklausymo įrangos slopintuvas puikus pasirinkimas apsaugantis nuo visų tipų pasiklausymo bei pokalbių įrašymo. Slopintuvas veikia sukurdamas trukdžius ir sumažindamas visų tipų pasiklausymo įrenginių jautrumą.
  • Akustinio generatoriaus dėžutė apsaugo nuo slapto pasiklausymo konferencijos ar svarbaus pokalbio metu. Pokalbio metu visi mobilieji telefonai turi būti sudėti į akustinio generatoriaus dėžutę. Mobilieji telefonai bus ryšio zonoje, tačiau dėl generuojamo akustinio balto triukšmo pokalbių neįmanoma bus pasiklausyti. Triukšmo metu vietoje pokalbių girdėsis skambus šnypštimas, o pati dėžutė neskleis jokių garsų.
  • Triukšmo generatorius veikia generuodamas trukdžius. Dėl tokio įrangos veikimo principo pokalbio neįmanoma filtruoti, o generuojami trukdžiai nekelia nepatogumų pokalbio dalyviams, nes pokalbiai vyksta specialiose ausinėse. Triukšmo generatorius pasižymi profesionalia pokalbių apsaugos sistema, leidžiančia dalyvauti pokalbyje vienu metu net 6 žmonėms, taip pat apsaugo nuo visų žinomų pasiklausymo metodų.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamos pasiklausymo įrangos, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus