Kodėl mes?

 •  „Slapukas“ – tai specializuota aukštos kokybės elektronikos prekių, sekimo įrangos parduotuvė.

  Mes dirbame nuo 2009 m. Per tiek laiko atrinkome kas yra geriausia pagal klientų poreikius. Bendradarbiaujame su Europa, Azija, Amerika ir kt.. Garsūs gamintojai patikėjo mums savo atstovavimą Lietuvoje.

  Tiekdami prekes tiesiogiai iš gamintojų, galime Jums pasiūlyti naujausius apsaugos bei slapto stebėjimo įrenginius, kurie mus įkvepia darbui ir verčia nuolat tobulėti.

  Mūsų įranga praverčia daugeliui: ją naudodamos, įmonės gali stebėti darbuotojų veiklą, apsisaugoti nuo pramoninio šnipinėjimo; Tėvai turi galimybę įvertinti auklių darbą, kontroliuoti savo maištingus paauglius.

  Bendradarbiaujame su valstybinėmis įstaigomis, detektyvais, aktyviai domimės savo srities naujovėmis, todėl greitai reaguojame į klientų poreikius ir dažnai atnaujiname asortimentą.

  Jei prekės kaina yra priežastis, trukdanti įsigyti norimą prekę pas mus - drąsiai kreipkitės. Mes neturime tikslo parduoti brangiau. Tikslas, padėti jums užsitikrinti saugumą ir jaustis ramiems.

  Būsime Jums dėkingi už pagrįstą pasiūlymą sumažinti kainą. Mes žinome kaip ir iš kur juda prekės, kokios pasekmės gali laukti pirkėjo, perkant prekę pigiau (skirtą ne Europos rinkai)..

  Galite atvažiuoti pas mus į biurą arba įsigyti prekes internetu, neabejodami kokybe ir patikimumu. Per tiek darbo metų, prekių asortimente, prekės yra išbandytos bei užsirekomendavusios.

  Atvažiavę pas mus, konsultuojame, parodome dominčios prekės veikimo principą, apmokame. Užsisakę prekę internetu, pirkėjas gauna naudojimo instrukciją lietuvių kalba, esant poreikiui, konsultuojame,

  apmokame ir telefonu. Suteikiame visoms prekėms 12 men. garantiją.

  Garantuojame konfidencialumą ir užtikriname, kad iš klientų gautos informacijos neperduosime jokiems tretiesiems asmenims.

  Laukiame Jūsų pastabų bei pasiūlymų.

  Mums svarbi Jūsų nuomonė!

   

  Ačiū, kad renkates mus.

   

  Slapuko komanda.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus