Bioninės ausys

 •  Įranga, leidžianti klausytis garsų per barjerą (bioninės ausys). Pasiklausymo įranga profesionalams. įsigykite slapukas.lt internetinėje parduotuvėje.

  Bioninė ausis

  Garso fiksavimo atstumas: ~100 m.

  Kaina 9900  su PVM
  Prietaisas klausymuisi per barjerą profesionalams

  Maksimalus garso sustiprinimas: 2000 k.;
  Pralaidumas: mūrinės, medinės, plieninės, geležinės, stiklinės ir plytinės sienos;

  Kaina 19500  su PVM
 • Bioninės ausys

  Bioninės ausys arba stetoskopinis pasiklausymas per sieną yra lengvas būdas sužinoti, apie ką kalbama kitoje patalpoje. Paprastai tokią slapto pasiklausymo įrangą naudoja profesionalai, kuriems reikia klausytis ir įrašinėti garsus per didelį atstumą arba per fizinį barjerą (pavyzdžiui, sieną).

  Bioninės ausys dažnai dar vadinamos „stetoskopiniu pasiklausymu“, nes apvalios formos mikrofonas išties primena stetoskopą, gydytojų naudojamą įvairiems širdies ir plaučių garsams aptikti.

  Bioninių ausų veikimo principas gana paprastas. Kai kalbama kitoje sienos pusėje, garso bangos keliauja oru ir, atsimušusios į sieną, toliau sklinda joje, tačiau dėl fizinio barjero į kitoje sienos pusėje esantį orą patenka tik labai nedidelė dalis garso. Bioninės ausys sustiprina garso vibracijas sienoje ir paverčia jas signalu, siunčiamu į ausines. Signalo stiprumas priklauso nuo už sienos vykstančio pokalbio garsumo.

  Slaptam pasiklausymui per sieną skirta bioninė ausis yra didelio jautrumo įrenginys, suteikiantis galimybę klausytis pokalbio ar kitokių garsų per ~20-30 metrų storumo sieną. Iš nerūdijančio plieno pagamintas mikrofonas yra prijungtas prie metalinio imtuvo ir aukštos kokybės garsą perduodančių ausinių. Bioninė ausis turi integruotą ličio jonų bateriją, užtikrinančią nepertraukiamą darbą iki ~100 valandų, dažnių reguliavimo funkciją ir specialią FM belaidžio ryšio funkciją su FM imtuvu, galinčiu siųsti informaciją. Norint įrašyti garsą, kurio slapta klausotės, prie prietaiso teks prijungti diktofoną. 

  Komplektacijoje yra ausinės, todėl iškart galėsite klausytis, kas vyksta už sienos kitoje patalpoje.  Bioninė ausis sustiprina garsą apie 2000 kartų, todėl tad net labai tylų pokalbį galima girdėti itin gerai. Šio slapto pasiklausymo prietaisas pasižymi puikiu pralaidumu: visai nesvarbu, iš kokios medžiagos yra siena, garsas visada bus labai aiškus, net jei pokalbio klausysitės per mūrines, medines, metalines ir betonines sienas!

  Situacijos, kada gali prireikti šio slapto pasiklausymo prietaiso, gali būti pačios įvairiausios: bioninės ausys gali būti naudojamos, kai siekiama išsiaiškinti, ar sekami asmenys yra tikrai patikimi, ar nesukčiauja, taip pat, kai norima sužinoti, kas vyksta už sienos konkrečiu metu ir pan.

  Jei norite pasiklausyti, kas vyksta už sienos, bioninės ausys gali būti vienas geriausių pasirinkimų, nes šis prietaisas pasižymi ypač dideliu jautrumu ir suteikia galimybę įrašyti pasiklausomą pokalbį ar garsus, naudojant diktofoną ar kitą įrangą.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus