Detektoriai

 • Slapto pasiklausymo ir slapto stebėjimo įrangos detektoriai. Įsigykite kokybišką sekimo įrangos detektorių slapukas.lt internetinėje parduotuvėje. Radijo dažnių ir objektyvų detektoriai. GSM modulių detektoriai. Plačiajuosčiai detektoriai profesionalams. 

  Daugiafunkcinis detektorius K9

  Aptinka stebėjimo įranga veikiančia 1MHZ ~ 8000MHZ, GSM/3G/4G/5G dažnių. 

  Kaina 6900  su PVM
  Daugiakanalis belaidžių ryšių detektorius profesionalams Protect

  Aptinka: GSM, CDMA, WCDMA, 3G, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max.

  Kaina 84000  su PVM
  2G,4G,5G GSM modulių detektorius MOBIFINDER 5

  Fiksuoja GSM mobiliuosius modulius (telefonus, GPS seklius, GSM pasiklausimo įrangą ir t.t.) budėjimo režime.

  Kaina 85000  su PVM
  3G,5G GSM modulių detektorius MOBIFINDER 4

  Fiksuoja GSM mobiliuosius modulius (telefonus, GPS seklius, GSM pasiklausimo įrangą ir t.t.) budėjimo režime.

  Kaina 85000  su PVM
  BLE TAG Detektorius

  Identifikuoja „Apple AirTags“, „Samsung Galaxy Smart Tags“, „Tile Trackers“, „Eufy SmartTracks“ ir kitus populiarius prekių ženklus, naudojamus žmonėms ir daiktams stebėti.  

  Kaina 88000  su PVM
  Manta Ray mobiliųjų telefonų detektorius PROFESIONALAMS

  Užfiksuoja po čiužiniais, už sienų ir net pakuočių viduje paslėptus telefonus, išjungtus telefonus ir net telefonus su išimta baterija.

  Kaina 148500  su PVM
  Yorkie mobiliųjų telefonų kontrabandos detektorius PROFESIONALAMS

  Veikia iki 45 m spinduliu patalpoje ir iki 800 m lauke. Dažnio ribos: 600–3800 MHz (įskaitant visus mobiliuosius įrenginius ir GPS ieškiklius).

  Kaina 196600  su PVM
  iProtect 1217 5G GPS detektorius

  iProtect 1217 yra geriausias 5G GPS lokatoriaus detektorius rinkoje. Jis aptinka naujausius 5G veikiančius švyturius, taip pat visų tipų belaidžius pasiklausymo įrenginius mikrofonus. Pagerina įprastų signalų aptikimą iki 10 kartų.

  Kaina 325000  su PVM
  BlueSleuth-Pro Bluetooth and BLE detektorius

  Aptinka asmeninius BLE stebėjimo įrenginius (įskaitant neregistruotas žymas).
  ISM 2.400-2.485 GHz;
  BLUETOOTH KANALAI 79 kanalai su 1 MHz tarpu; 

  Kaina 400000  su PVM
  PRO-W12DX 5G 12GHZ Plačiajuostis detektorius profesionalams

  Šis sumanus detektorius turi “juodosios dėžės” įrašymo funkciją. Priima iki 1000 signalų iš eilės, kurie yra saugomi kartu su laiko žyma.

  Kaina 450000  su PVM
  Mobiliųjų dažnių detektorius (2G/3G/4G/WIFI/Bluetooth) CAM-105W

  Šis sumanus detektorius turi “juodosios dėžės” įrašymo funkciją. Priima iki 4000 signalų iš eilės, kurie yra saugomi kartu su laiko žyma. Atskira 2400 MHz juosta, aptinkanti Wifi / Bluetooth / video ir kitus naujausius kartos prietaisus.

  Kaina 456000  su PVM
  Plačiajuostis belaidis radijo signalų detektorius

  Šis sumanus detektorius turi “juodosios dėžės” įrašymo funkciją. Priima iki 4000 signalų iš eilės, kurie yra saugomi kartu su laiko žyma.

  Kaina 619000  su PVM
  Yorkie-Pro Detektorius - belaidė įsilaužimo aptikimo sistema "WIDS" PROFESIONALAMS

   „Wi-Fi“ ir BT / BLE.

  Fiksavimo ribos, dažnių analizė ir „baltasis sąrašas“ pažangiam bevielio ryšio saugumo užtikrinimui ir TSCM.

  Kaina 881000  su PVM
  SentryHound-Pro feromagnetinis kontrabandos skenavimo įrenginys PROFESIONALAMS

  Fiksuoja kontrabandinius mobiliuosius telefonus (įjungtus ir išjungtus), išmaniuosius laikrodžius, planšetinius kompiuterius, peilius, ginklus, skustuvu.

  Kaina 905000  su PVM
  5G Plačiajuostis belaidis radijo signalų detektorius WAM-X10

  Šis sumanus detektorius turi “juodosios dėžės” įrašymo funkciją. Priima iki 4000 signalų iš eilės, kurie yra saugomi kartu su laiko žyma.

  Kaina 945000  su PVM
 • Detektoriai

  Dėl sparčiai išaugusios pasiklausymo ir filmavimo įrangos pasiūlos ir pirkimo, taip pat išaugo ir detektorių įsigijimas. Detektorių paskirtis – aptikti pasiklausymo ir filmavimo įrenginius. Detektorių yra pačių įvairiausių, radijo bangomis valdomų, mobiliųjų dažnio, GSM modulių detektorių. Todėl prieš perkant rekomenduojama įvertinti įsigyjamo įrenginio efektyvumą ir atsiminti, kad detektorius aptinka tik tuo metu veikiančius įrenginius (budėjimo režimas nesiskaito). Slaptos kameros ir pasiklausymo įranga gali turėti jutiklius, kurie reaguoja į garsą arba judesį. Detektorius apie rastus slaptus įrenginius įspėja garsiniu, šviesos signalu arba vibracija.

  Daugiafunkcinis detektorius

  Pavadinimas „Daugiafunkcinis detektorius“ leidžia suprasti, kad įrenginys atlieka daug funkcijų. Pagrindinės įrenginio funkcijos – aptinka visus belaidžio ryšio prietaisus veikiančius: 2G/3G/4G GSM ryšių, WiFi, Bluetooth pasiklausymo įrenginius, belaides-analogines ir skaitmenines vaizdo kameras. Įrenginys pasikrauna per valandą ir veikia apie 3-4 valandas;

  GSM modulių detektorius

  Šie modulių detektoriai budėjimo režimu atpažįsta, aptinka bei fiksuoja mobiliuosius telefonus, GPS seklius, pasiklausymo įranga ir pan. Taip pat moduliai registruoja mobiliųjų įrenginių impulsus ir mobiliuosius telefonus aptinka pačiu įvairiausiu atstumu. Įrenginiai yra maži ir patogūs, todėl juos galima prisisegti prie drabužių, norimoje vietoje.

  Radijo dažnių detektorius

  Dar vienas vertas dėmesio įrenginys, norintiems aptikti pasiklausymo blakes, paslėptas kameras, sekimo seklius ir įvairius kitus stebėjimo įrenginius. Šiuo įrenginiu galima tikrinti įvairios paskirties patalpas, biurus, transporto priemones, siekiant išvengti informacijos nutekėjimo. Kai ieškomas įrenginys atrandamas, detektorius siunčia garsinį perspėjimą arba suvibruoja. Įrenginys turi darbo ir apsaugos režimą, apsaugos režime baterija neišsikrauna ilgesnį laiką.

  Detektorių pliusai

  • Fiksuoja neleistinus ar nelegalius mobiliuosius telefonus, kompiuterius, dėvimą elektroninę įrangą ir net ginklus.
  • Aptinka slaptus prietaisus, tokius kaip: pasiklausymo blakės, paslėptos kameros, sekimo sekliai ir įvairūs kiti stebėjimo įrenginiai.
  • GPS detektoriai gali aptikti naujausius 5G veikiančius švyturius, visų tipų belaidžius pasiklausymo įrenginius ar mikrofonus.
  • Kiti prietaisai aptinkantys įsilaužimo atvejus dažnai naudojami, vyriausybiniuose pastatuose, karinėse bazėse ar kitose svarbiose valstybinėse institucijose.

  Apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti detektorių neišėję iš namų¡ O jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo detektoriaus, susisiekite su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.
  Detektoriai parduodami su instrukcija lietuvių ir anglų kalbomis. Kiekvieno įrenginio garantinis laikotarpis 12 mėnesių. Pristatymas Lietuvoje per 2 darbo dienas.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus