BLE TAG Detektorius

 • BLE TAG Detektorius

  Kodas: 1770
  Kaina 84000  su PVM
  (694 21  be PVM)
  Į krepšelį 

  Identifikuoja „Apple AirTags“, „Samsung Galaxy Smart Tags“, „Tile Trackers“, „Eufy SmartTracks“ ir kitus populiarius prekių ženklus, naudojamus žmonėms ir daiktams stebėti.  

 • BLE TAG yra kišeninis detektorius, skirtas paslėptoms BLE asmeninėms žymoms ir daugeliui kitų netoliese esančių BLE įrenginių įskaitant belaides ausines, išmaniuosius telefonus, išmaniuosius laikrodžius, planšetinius kompiuterius ir visų rūšių belaidį daiktų internetą (daiktų internetą) prietaisai.

  „BlueSleuth-Lite“ visų pirma sukurta aptikti paslėptus BLE asmeninius sekiklius ir žymas, įskaitant, bet ne apsiriboja Apple AirTag, Samsung SmartTag, Tile Trackers, Chipolo, Eufy ir PebbleBee. 

  „Bluetooth“ yra belaidės technologijos standartas, skirtas keistis duomenimis nedideliais atstumais (naudojant trumpo bangos ilgį UHF radijo bangos 2,4 GHz ISM dažnių juostoje) iš fiksuotų ir mobiliųjų įrenginių bei kuriant asmeninius tinklus (PAN). „Bluetooth“ protokolas veikia daugiau nei dešimtyse milijardų įrenginių visame pasaulyje. 

  BLE įrenginiai atitinka Bluetooth standartą. 

  BLE Tag detektorius iš karto aptinka ir identifikuoja „Apple AirTags“, „Samsung Galaxy Smart Tags“, „Tile Trackers“, „Eufy SmartTracks“ ir kitus populiarius prekių ženklus, naudojamus žmonėms ir daiktams stebėti. „BlueSleuth-Lite“ taip pat gali aptikti netoliese esančius BLE įrenginius, įskaitant belaides ausines, nešiojamus įrenginius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kt. Neapsigaukite kitų įrenginių, teigiančių, kad jie lengvai aptinka BLE žymas. Tokiuose plačiajuosčiuose imtuvuose nėra mūsų patentuoto algoritmo, kuris iš karto identifikuoja konkrečias BLE žymas per jų reklaminius paketus, leidžiančius nustatyti paslėptų žymų vietą realiuoju laiku išmatuojant signalo stiprumą. „BlueSleuth-Lite“ idealiai tinka bet kuriam asmeniniam saugumui ir bet kuriam saugos specialistui, įskaitant asmens sargybinius, teisėsaugos ir vykdomosios apsaugos ekspertus.

  Savybės

  • Įrenginys yra mažas, kad tilptų į jūsų kišenę;
  • Nedelsiant identifikuoja ir įspėja apie paslėptas BLE žymas;
  • Jautresnė ir tikslesnė nei bet kuri išmaniojo telefono programa;
  • Įkraunama belaidžiu būdu naudojant Qi standartą ir pridedamą įkrovimo kilimėlį;
  • BlueSleuth-Lite valdomas vienu šoniniu perjungimo mygtuku, kuris iš esmės yra 3 krypčių jungiklis; perjungti į kairę, perjungti dešinėn ir paspauskite jungiklį, kad pasirinktumėte ekrane paryškintą pasirinkimą.

  BlueSleuth-Lite-User-Guide.pdf

  BlueSleuth-Lite1.3p.pdf

   

  Komplektacija

  • BLE TAG Detektorius;
  • Naudojimo instrukcija lietuvių ir anglų kalbomis;

   

  Garantija: 12 mėn.

  Nemokamas pristatymas: per 14 darbo dienas visoje Lietuvoje.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus