Slapta USB kamera: keletas patarimų, kaip naudoti USB kamerą

Slapta USB kamera: keletas patarimų, kaip naudoti USB kamerą

Turite įtarimų, kad jūsų sutuoktinis jus apgaudinėja – kaip jūs tai įrodytumėte?

Vienas iš galimų yra slaptos kameros, nes galėsite filmuoti, o vėliau savo kompiuteryje žiūrėti filmuotą medžiagą. Šiame straipsnyje aptarsime kelis patarimus, kaip naudoti USB kameras, kad galėtumėte kuo veiksmingiau jomis pasinaudoti tirdami įtartiną elgesį ar norėdami apsaugoti namus nuo vagysčių.

Kas yra paslėpta USB kamera?

USB paslėpta kamera yra mažas, nepastebimas įrenginys, kurį galima prijungti prie bet kurio USB lizdo, kad būtų galima slapta įrašyti vaizdą ar garsą. Mini kameros yra populiarios tarp šnipų, detektyvų ir teisėsaugos pareigūnų, nes yra diskretiškos ir lengvai naudojamos. 

Kokie yra paslėptos USB kameros naudojimo pranašumai?

Yra daug privalumų naudojant paslėptą USB kamerą, įskaitant galimybę užfiksuoti nuostabius jūsų aplinkos kadrus. Štai keli patarimai, kaip naudoti: 

  • Pasirinkite kokybišką mini kamerą. Geros kokybės fotoaparatas užtikrins aiškų vaizdą net esant silpnam apšvietimui. 
  • Suplanuokite vietą, kurioje bus mini kamera. Įrengdami stebėjimo įrenginį, būtinai pasirinkite vietą, kurioje jūsų netrukdytų ir kur fotoaparatas aiškiai matytų apylinkes. 
  • Nustatykite fotoaparato parametrus. Prieš naudodami fotoaparatą, įsitikinkite, kad jis nustatytas ir paruoštas naudoti.

Žinokite, kam naudosite USB kameras?

Nesvarbu, ar naudojate profesionalaus lygio įrenginį, ar pigesnį modelį, šie patarimai padės išnaudoti visas USB šnipinėjimo kameros galimybes.  Nuspręskite, ką norite užfiksuoti. Tai nustatys jums reikalingos kameros tipą ir filmuotos medžiagos ar garso įrašo kiekį, kurį galėsite užfiksuoti. Kai kurie dažniausiai naudojami paslėptos USB kameros naudojimo būdai yra kieno nors pokalbio vaizdo įrašymas arba vaiko veiklos stebėjimas. 

Kokie yra USB kamerų tipai?

Pasirinkite tinkamą USB paslėptą kamerą pagal savo poreikius. Yra trys pagrindiniai fotoaparatų tipai: profesionalus, vartotojams skirtos ir karinės. 

  • Profesionalios kameros siūlo geresnės kokybės filmuotą medžiagą ir garsą, bet jos  brangesnės. 
  • Vartotojams skirtos kameros yra pigesnės, tačiau jose nėra kokybiško vaizdo ar garso standarto. 
  • Karinės klasės kameros yra aukščiausios kokybės ir brangiausios, tačiau jos taip pat yra patvariausios ir atspariausios pažeidimams.

USB kameros veikimo principas

Kai galvojate apie slaptą USB kamerą, tikriausiai įsivaizduojate nedidelį, diskretišką įrenginį, kuriuo galėsite slapta filmuoti ar įrašyti viską, kas vyksta jūsų aplinkoje. Bet kaip šios kameros iš tikrųjų veikia? 

Norėdami pradėti procedūrą, turite įdėti „Micro SD“ kortelę. Šis įrenginys paprastai turi minimalų vidinės atminties kiekį. Šnipinėjimo įrenginiai iš viso nesiūlo vidinės atminties. „Micro SD“ atminties kortelė reikalinga dideliam įrašymo pajėgumui. Ne visi šnipinėjimo įrenginiai yra suderinami su visomis „Micro SD“ kortelėmis. Reikėtų patikrinti Micro SD kortelę su didžiausia saugykla, kurią gali palaikyti įrenginys. Tai ypač svarbu, kai vartotojui reikia įsigyti naują Micro SD kortelę.

Nuėmęs pagrindinį dangtelį vartotojas ras kelis mygtukus. Vienas iš jų yra mygtukas, skirtas aktyvuoti nuolatinį įrašymą arba ciklo įrašymą. Ši parinktis leidžia vartotojui apeiti atminties limitą, kurį siūlo įdėta Micro SD kortelė.

Iš ko sudaryta USB kamera?

Paslėptą USB kamerą paprastai sudaro dvi pagrindinės dalys: kameros blokas ir duomenų saugojimo įrenginys. Kameros blokas yra pagrindinė įrenginio dalis, kuri fotografuoja ar filmuoja, o duomenų saugojimo blokas saugo užfiksuotą filmuotą medžiagą. Norėdami valdyti paslėptą USB kamerą, turėsite ją prijungti prie kompiuterio (tiesiogiai arba per USB kabelį) ir atidaryti duomenų saugojimo įrenginį. Iš čia galite naršyti savo įrašus ir pasiekti visas išsaugotas nuotraukas ar vaizdo įrašus.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus