Slaptų kamerų tipai: kas veikia geriausiai?

Slaptų kamerų tipai: kas veikia geriausiai?

Paslėptos šnipinėjimo kameros gali būti įvairių formų ir dydžių.

Nuo nematomų šnipinėjimo kamerų iki šnipinėjimo kamerų, užmaskuotų, kad jos atrodytų kaip namų apyvokos daiktai. Kai kuriose situacijose, pavyzdžiui, nepažįstamuose viešbučio kambariuose ar privačiose erdvėse, pavyzdžiui, vonios kambariuose, jausmą, kad esate stebimas, gali būti sunku ignoruoti. Ką reikia žinoti apie paslėptų kamerų tipus, įskaitant tai, kodėl jos yra mėgstamos?

Kokių tipų yra slaptos kameros?

Mini kamera yra diskretiška. Štai populiariausi paslėptų kamerų tipai, jei jus domina slaptos kameros:

 • Padarytos pagal užsakymą. Įtikinamiausios šnipinėjimo kameros greičiausiai yra pagamintos pagal užsakymą. Šiuo metu mažiausia pasaulyje kamera yra mažesnė nei smeigtuko galvutė. Pagal užsakymą pagamintos šnipinėjimo kameros pranašumas yra tikroviškumas, nes ją galima pagaminti naudojant tikrą objektą, bet greičiausiai pagaminti bus brangu.
 • Mini kameros. Mini kameros nėra tokios subtilios kaip tikros „šnipų kameros“, nes didesnė tikimybė, kad jos bus aptiktos. Tačiau jos tinkamos tada, kai norisi stebėti savo namų išorę, automobilį ar kitą vietą.
 • USB kamera. Šnipinėjimo kameros, užmaskuotos kaip USB atmintinės, yra įprastos ir įperkamos. Tai paslėptos kameros tipas, su kuriuo greičiausiai susidursite internete, nes jos gan populiarios.
 • Rašiklis su kamera. Jei USB atmintinė yra moderni klasika, šnipinėjimo kameros rašiklyje be jokios abejonės yra pirmtakas. Rašiklis-kamera yra pagrindinis šnipinėjimo kamerų pasirinkimas, kurį šiais laikais lengva rasti.
 • Slaptasis įkroviklis. Panašiai kaip USB atmintinės, įkrovikliai yra puikus būdas stebėti aplinką su neužmaskuota kamera, todėl jų populiarumas didėja.
 • Laikrodis su stebėjimo kamera. Laikrodžiai gali išlikti nepastebėti dėl to, nes jie itin gerai savyje slepia kameras, dėl to, jei reikia rasti tobulą paslėptą kamerą namams, tikriausiai tai yra laikrodis su kamera viduje.
 • Nuotraukų rėmelis. Kitas subtilus pasirinkimas norint turėti paslėptą kamerą namų ir biuro patalpoms yra nuotraukų rėmelis. Nuotraukų rėmeliai gali paslėpti mažus fotoaparato objektyvus pačiame rėmelyje arba už stiklo. 
 • Dūmų signalizacija / oro išleidimo anga.Turbūt mažiausiai dėmesio į save atkreipianti ir geriausią žiūrėjimo kampą saugumo sumetimais užtikrinanti parinktis – dūmų signalizatoriai. Gali pasirodyti keista, bet jau seniai jie naudojami kameroms paslėpti viduje ir neleistinais, ir neleistinais tikslais.

Kokių paslėptų kamerų geriau nesirinkti, nes jos lengvai pastebimos?

Kai kurios paslėptų šnipinėjimo kamerų parinktys yra akivaizdesnės nei kitos. Štai paslėptų kamerų tipai, kuriuos labai lengva aptikti.

 • Pliušiniai žaislai yra gana dažnai pastebimi, nes juose galima tikėtis kamerų. Sugadinti meškiuką ir įkišti į jį fotoaparatą yra gana lengva priemonė paslėpti fotoaparatą, tačiau tai nėra veiksmingas būdas. Greitai paaiškės, kad žaisle yra kažkas neįprasto, ir netgi galite sugadinti paslėptą kamerą.
 • Jei norite paslėpti kamerą, nesirinkite jos slėpti po augalais ar juose. Augalai dažniausiai yra žali, o tai reiškia, kad kamera tarp lapų arba po jais yra gerai matoma. Savaime suprantama, kad jei augalas yra tikras, jam reikia vandens, kad išgyventų, o laistant gali būti sugadinta slapta kamera. 
 • Ar protinga kameras slėpti veidrodžiuose? Bent jau filmuose veidrodžiai atrodo mėgstama kamerų slėptuvė. Tačiau juos iš tikrųjų galima aptikti gana paprastai. Esant silpnam arba susilpnėjusiam apšvietimui, lęšis gali atsispindėti veidrodyje, ypač jei į veidrodį šviečiama šviesa tam tikru kampu.

Taigi, nuo šiol žinote, kur galima slėpti kameras, o kur kamerų geriau nespėti, nes bus neveiksminga. Pasirinkite vieną iš būdų ir jauskitės saugiai.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus