Dėmesio – slapta kamera!

Dėmesio – slapta kamera!

Šypsokitės, jus filmuoja slapta kamera! – taip vienos TV laidos vedėjai juokdamiesi kartodavo į netikėtas situacijas papuolusiems žmonėms, kurie nežinodavo, kad yra stebimi.

Šiandien slaptos kameros jau ne TV žaidimų ar agentų iš filmų apie šnipus atributas, o realybėje egzistuojantis ir paklausus ir dažnai naudojamas prietaisas.
Slaptos vaizdo kameros yra labai mažytės ir tokio išmanaus dizaino, kad apie jų egzistavimą nežinančiam sunku net įtarti. Miniatiūrinės slaptos kameros gali būti naudojamos absoliučiai bet kokiose patalpose: namuose, ofise, gamybinėse patalpose, automobilyje ir pan.

Kada prireikia slaptos kameros?

Slaptos vaizdo kameros – jokia naujiena ir naudojamos jos dėl įvairiausių priežasčių. Paprastai slaptos mini kameros būna kur nors įtaisomos tuomet, kai norisi išsiaiškinti ar patikrinti vieną ar kitą įtartiną dalyką, kai kyla pagrįstų abejonių dėl tam tikros veiklos ar elgesio ir kai nėra galimybės įvykius užfiksuoti atviroje vietoje įmontuotu vaizdo fiksavimo įrenginiu.

Darbinėje sferoje slaptos kameros dažnai naudojamos, susidūrus su nesąžiningu samdomo personalo elgesiu ar kokia nors neteisėta veika. Šeimoje – iškilus įtarimams dėl partnerio neištikimybės arba norint stebėti, ką namuose veikia nepilnamečiai vaikai – dėl jų pačių saugumo ir tėvų ramybės. Buityje - vaiko auklės, namų tvarkytojos ar sodininko stebėjimui, kai norisi tvirtai žinoti, jog galima pasitikėti konkrečiam darbui pasamdytais žmonėmis, nes pasitaiko atvejų, kai šie netinkamai elgiasi su vaikais ar net vagiliauja.

Slaptomis kameromis galima sekti įtarimą keliančius asmenis, siekiant surinkti įkalčius ir juos demaskuoti, nes Jūsų surinkta informacija sprendžiant ginčus teisme pasitarnautų kaip oficialus įrodymas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Visų slaptų vaizdo kamerų paskirtis tokia pat – užfiksuoti vaizdą ir įrašyti garsą, kai kamera yra aktyvuota. Nufilmuotą informaciją galima įrašyti į skaitmeninę laikmeną arba iškart stebėti kompiuterio, planšetės ar kito išmanaus įrenginio ekrane.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, skirsis tik techniniai slaptų vaizdo kamerų parametrai ir galimybės: įrenginio dydis, vaizdo raiška, nepertraukiamo įrašo trukmė, naktinio filmavimo galimybė, papildoma fotografavimo funkcija ir pan.

Jei slapto stebėjimo reikės vos kelioms valandoms, galima rinktis maitinimo nereikalaujančią belaidę kamerą, kurią patogu nešiotis su savimi. Tačiau jei norite kažką stebėti ilgesnį laiką ir vienoje vietoje, labiausiai tiktų prie maitinimo šaltinio pajungta stacionari kamera su ilgesne nepertraukiamo įrašymo trukme.
Renkantis slapto vaizdo įrašymo kamerą, reikėtų įvertinti, ar norėsite vaizdą stebėti tiesiogiai (tam bus reikalinga pasirūpinti interneto ryšiu), ar pakaks įrenginio, kuris informaciją įrašys į atminties kortelę, o Jūs galėsite ją peržiūrėti Jums patogiu laiku.

Jei kyla dvejonių, kokią kamerą rinktis, mūsų specialistai visada pasirengę įsiklausyti į Jūsų poreikius ir padėti išsirinkti patį optimaliausią variantą.

Kur paslėpti kamerą?

Nepatikėsite, kiek yra vietų, kuriose galima paslėpti kamerą! Tai gali būti bet kuris asmeninis ar namų apyvokos daiktas, dekoro detalė ar netgi drabužio saga! Mūsų el.parduotuvėje galite rinktis mini slaptas kameras, įmontuotas į akinius, rankinį ar stalinį laikrodį, automobilio valdymo pultelį, USB atmintinę, pakrovėją, judesio ar dūmų daviklį, rašiklį. Miniatiūrinę kamerą labai paprasta paslėpti tarp daiktų, paveikslo ar netgi po drabužiais (svarbu, kad būtų išlindusi vaizdą ir garsą fiksuojanti kameros galvutė).

Slaptų vaizdo kamerų asortimentas tikrai labai platus, todėl tikrai nesunkiai išsirinksite tokią, kuri maksimaliai atitiks Jūsų poreikius ir padės išvengti nežinomybės. Kameras paprasta valdyti ir prižiūrėti, o mūsų specialistai visada pasiruošę apmokyti naudotis pasirinktu prietaisu.   

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus