Kaip sugauti neįštikimą antrą pusę arba kaip išsaugoti santykius.

Kaip sugauti neįštikimą antrą pusę arba kaip išsaugoti santykius.

Santykiai ne visada yra lengvi. Kokie tobuli jie bebūtų, ateina tokia diena, kai partneriai tampa vienas kitam nebeįdomūs. Dingsta noras, ką nors nuveikti kartu, kažkur nuvažiuoti tik dviese, nėra didelio noro stengtis atrodyti gražiau ir pan. Tai ženklas, kad Jūsų santykiai blunka. Reikia skubiai viską keisti.

Pirmas žingsnis turėtų būti-pasikalbėjimas su “pačiu savimi”.  Atsisėskite ramiai ir tiesiog prisiminkite nuo ko prasidėjo Jūsų draugystė su antrąja puse, kiek ilgai esate  kartu, prisiminkite geriausias ir liūdniausias nutikusias akimirkas. Pamąstykite ir užduokite patys sau klausimą ar man dar rūpi tas žmogus? Ar aš noriu jį išsaugoti? 

Jei patys sau atsakysite teigiamai, “nustumkite tą juodą debesį į šoną” ir suplanuokite savaitgalį, kurį praleisite tik dviese. Nustebinkite savo antrąją pusę, būkite malonus, dėmesingas, dažniau apkabinkite savo antrąją pusę, prisiglauskite, pasakykite vieną kitą malonų žodį. (Kaip gerą būti šalia tavęs, aš taip džiaugiuosi, kad turiu tave ir t.t).

Kaip keletas tyrimų rodo, kad iki 60% žmonių santykiuose keičia nuolatinį partnerį viename ar kitame etape! 

Šiuolaikinės technologijos dėka Jūs galite tai ir patikrinti. Jei kelia nerimas dėl partnerio “keisto elgesio” “šalto bendravimo” galite patikrinti kokia yra tame priežastis ir

sužinoti tiesą. Galbūt partnerio keistą elgesį sukėlė ne išdavystė, bet, pavyzdžiui, problemos darbe.

Būna keletą šnipinėjimo programų į mobilųjį telefoną, su kuriomis galite tiksliai sužinoti, kas vyksta.

Taipogi gali būti paprastas mini diktofonas, kuris gali būti paliktas arba automobilyje, ofise, namie, kuprinėje ir t.t.

Gali būti GPS vietos nustatymo įrenginiai, kuriuos padėję į automobilius, matysite tikslų judėjimo maršrutą.

Tačiau atminkite vieną dalyką, kai dėmesį pradeda rodyti vienas partneris, tuomet pradeda stengtis ir kitas. Kad paprastas-atviras pasikalbėjimas, paprastas

apkabinimas gali “išgydyti” jūsų santykius. Reikia dažnai kalbėtis, išklausyti vienas kitą. Tokiu būdu Jūs atgaivinate ir atnaujinate savo santykius. 

Nes jeigu nieko nedarysite, nesistengsite, tiesiog patys save arba savo partnerį “priversite ieškotis naujų nuotykių”.

 

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus