Kokią sekimo įrangą naudoja šnipas?

Kokią sekimo įrangą naudoja šnipas?

Detektyvai, sekliai, šnipai egzistavo ir tada, kai pasaulis dar neturėjo nei slaptos pasiklausymo įrangos, nei GPS sekiklių, nei mini sekimo kamerų.

Šiandien visi šie prietaisai yra mūsų kasdienybė: bankuose, prekybos centruose, darbovietėse, namuose. Nieko nenustebinsi pasakęs, kad vaiko kambario šviestuve yra įmontuota mini kamera ar šuns antkaklyje – GPS sekiklis. Galimybių ir būdų sekti kitą žmogų ir surinkti reikiamą informaciją – apstu, tad kiekvienas iš mūsų galime būti savotiškais šnipais, jei tik naudojamės slapto sekimo įranga.

Slapta pasiklausymo įranga

Šie prietaisai naudojami tuomet, kad nuotoliniu būdu norime girdėti, kas vyksta konkrečioje vietoje. Eiliniai žmonės slaptą pasiklausymo įrangą dažniausiai naudoja savo namuose ir/ar automobiliuose (dėl mažamečių vaikų, paauglių, garbaus amžiaus tėvų ar senelių saugumo), verslininkai ir darbdaviai - jiems priklausančių įmonių patalpose ar tarnybiniame transporte (kai kyla pagrįstų įtarimų dėl sukčiavimo, įmonės turto saugumo ar informacijos konfidencialumo).
Slaptam pasiklausymui skirta įranga gali būti nepastebimai įmontuota bet kuriame iš asmeninių daiktų – rašiklyje, mobilaus telefono įkroviklyje, vaiko žaisle, šviestuve ir pan.

Slaptos kameros

Jei kažkokioms abejonėms išsklaidyti vien tik pasiklausymo neužtenka, lygiai tai pat paprastai namuose ar kitoje vietoje galima įmontuoti ir slaptą kamerą. Sunku patikėti, bet mini kamerą galima įsitaisyti į tušinuką, markerį, USB atmintuką, žiebtuvėlį, laikrodį, telefono įkrovėją ar automobilio raktelius! Elektroninėje parduotuvėje slapukas.lt galima įsigyti net akinius su slapta kamera!

Net ir paties mažiausio dydžio mini kameromis galima fiksuoti kokybišką, aukštos raiškos vaizdą, o kai kurie kamerų modeliai turi net naktinio filmavimo funkciją.
Laikrodžiai-kameros fiksuoja ne tik vaizdą su garsu, bet turi ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, diktofoną, fotoaparatą, USB atmintinę.
Slaptos kameros gali būti naudojamos dėl įvairiausių priežasčių. Vaikus auginantys tėvai jas įsirengia tam, kad per nuotolį galėtų stebėti savo nepilnamečius vaikus ir būti ramūs dėl jų saugumo. Namų aplinkoje mini kameros praverčia, kai norima patikrinti buityje padedančių žmonių sąžiningumu ir patikimumu: kai vaikas lieka su aukle, kai ateina namų tvarkytoja ar sodininkas.

Sekimo ir vietos nustatymo įranga

GPS sekliai – tai prietaisai, leidžiantys realiu laiku sekti konkretų objektą, t.y. nustatyti tikslią judančio ar stovinčio objekto buvimo vietą ar judėjimo kryptį. Į sekimo įrangą įdėjus SIM kortelę, GPS seklį galima valdyti ir programuoti į jį siunčiant SMS žinutes arba objekto judėjimą realiu laiku galima stebėti per serverį.
GPS sekimo ir vietos nustatymo įranga šiandien pasitarnauja tiek kasdieniniame gyvenime, tiek darbinėje sferoje, pavyzdžiui - žmonių, gyvūnų, vertingo namų ar įmonės turto saugumo užtikrinimui, darbo įrankių, automobilių apsaugai.

Elektroninėje parduotuvėje slapukas.lt rasite itin platų šnipams profesionalams ir mėgėjams skirtos įrangos pasirinkimą. Visus prietaisus paprastai, greitai ir patogiai galėsite išsirinkti bei užsisakyti internetu. Iškilus klausimams, mūsų konsultantai padės išsirinkti optimaliausiai Jūsų poreikius atitinkančią sekimo įrangą.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus