Kaip rasti slaptą kamerą?

Kaip rasti slaptą kamerą?

Jaučiate, kad esate stebimas? Pasikliaukite savo intuicija, neignoruokite jos. Remiantis apklausomis, 58 % respondentų teigė nerimaujantys dėl Airbnbs paslėptų kamerų.

Be to, 11% iš tikrųjų rado jį savo „Airbnb“. Naudoti paslėptas kameras šnipinėti žmones dar niekada nebuvo taip paprasta. Aukštųjų technologijų šnipinėjimo kameros yra prieinamos tik už 15 eur.  įprastose rinkose, tokiose kaip „Amazon“. Tikslinga būti ypač atsargiems dėl savo privatumo, kai tokios technologijos taip lengvai pasiekiamos. Pasinaudokite šiais patarimais, kad sužinotumėte, kaip rasti paslėptą kamerą, ypač kai lankotės viešbutyje, nuomojatės „Airbnb“, automobilį ar naudojatės bet kokia viešąja įstaiga.

Kodėl žmonės naudoja paslėptas kameras?

Žmonės naudoja paslėptas kameras dėl įvairių priežasčių – vieni etiški, kiti ne. Savo nuosavybėje galite įdiegti paslėptą stebėjimą, kuris yra slapta kamera, kad įsibrovėliai nežinotų, kad jie yra stebimi. Taip pat galite naudoti auklės kamerą, kad stebėtumėte slaugytoją, kol esate toli. Teisėsaugos institucijos naudoja paslėptas kameras, kad užtikrintų tvarką viešose vietose. Darbdaviai taip pat kartais gali naudoti šią technologiją, kad galėtų kontroliuoti darbuotojus ir saugumo sumetimais. Tačiau daugeliu atvejų žmonės šnipinėjimo kameras naudoja neetiškai.

Ar legalu naudoti paslėptą kamerą?

Priežiūros įstatymai valstybėse ir šalyse skiriasi, tačiau bendras principas yra tas pats. Neteisėta naudoti paslėptą kamerą visur, kur galite „ pagrįstai tikėtis privatumo “.  Paslėpto sekimo tyčia lemia jo teisėtumą. Slaptos kameros ir jų naudojimas yra teisėtas tik pagrįstais moraliniais pagrindais. Norint įrengti paslėptą stebėjimo sistemą, reikia turėti nuosavybę arba gauti orderį. Taip pat turite įsitikinti, kad tai darydami nepažeidžiate jokių kitų įstatymų. Paslėptos kameros viešbučių kambariuose, nuomojamuose apartamentuose, „Airbnbs“ ir nuomojamuose automobiliuose yra aiškiai nelegalios, nes šiose vietose tikitės privatumo. Tačiau šeimininkai saugumo sumetimais vis tiek gali statyti kameras koridoriuose, vestibiuliuose ar kitose viešose erdvėse, jei apie tai jus informuos. Dažniausiai naudojamos mini kameros, dėl to jas sunku pastebėti.

„Airbnb“ taip pat turi aiškią stebėjimo politiką, pagal kurią sąraše turi būti nurodytos visos patalpose esančios kameros, veikiančios ar ne. Taigi, jei nerimaujate, būtinai atidžiai peržiūrėkite sąrašą. Paslėptos kameros visiškai prieštarauja taisyklėms, nes jų politikoje teigiama: „ Niekada neleidžiami tyčia paslėpti įrašymo įrenginiai (pvz., paslėptos apsaugos kameros). Dabar, kai žinote, kas prieštarauja įstatymams, o kas ne, laikas pradėti paslėptų kamerų medžioklę. Jei tokią rasite, būtinai praneškite apie tai vietos teisėsaugai ir viešbučių vadovybei arba Airbnb klientų aptarnavimo tarnybai, jei keliaujate.

Kaip rasti paslėptas kameras?

Privatumas yra žmogaus teisė, todėl niekada neturėtumėte daryti kompromisų. Jei turite pagrindo manyti, kad kažkas jūsų klausosi arba tiesiog norite užtikrinti jūsų privatumą, atidžiai ištirkite aplinką. Norėdami rasti paslėptą kamerą, galite naudoti įvairius metodus, tačiau jų efektyvumas skiriasi. Net jei naudojate pažangiausius aptikimo įrenginius, vis tiek turite mąstyti protingai. Tai reiškia, kad reikia įsijausti į žmogų, kuris nori naudoti paslėptą kamerą, žinoti, ko ieškoti, ir ieškoti tinkamose vietose:

  • Mąstykite kaip tas, kuris nori įdiegti šnipinėjimo kamerą: jei norite įdiegti paslėptą kamerą, pastatykite ją kur nors, kur matosi, ką norite matyti. Lubos, kampai, lentynos ir vonios kambariai yra pagrindiniai taškai.
  • Žinokite, ko ieškoti: nebūtinai galėsite rasti paslėptos kameros korpusą, bet objektyvas visada bus matomoje vietoje. To ir reikia ieškoti. Vienintelė išimtis yra tada, kai jis yra už dvipusio veidrodžio. 
  • Ieškokite tinkamose vietose: nuskaityti vietą slaptai kamerai nėra lengva. Geriausia strategija yra susiaurinti paiešką ir ieškoti tinkamose vietose. 

Taigi, kamerų gali būti įvairių, būkite atsargūs ir pasirūpinkite savo saugumu.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus