Pasiklausymo įranga – tik slaptosioms tarnyboms?

Pasiklausymo įranga – tik slaptosioms tarnyboms?

Šiandien nereikia būti detektyvu, slaptu agentu ar kriminalistu, kad galėtum pasinaudoti pasiklausymo įranga per atstumą.

Į bet kokius daiktus įmontuotos mini blakės, slapti diktofonai, GSM pasiklausymo įrenginiai dažnai naudojami saugumo sumetimais arba norint išsiaiškinti tam tikras aplinkybes.
Paprasti žmonės slaptą pasiklausymo įrangą paprastai naudoja savo namuose ir automobiliuose, darbdaviai - jiems priklausančių įmonių patalpose ar tarnybiniame transporte. Nesvarbu, kokį pasiklausymo sprendimą pasirinksite, svarbiausia, kad tokios įrangos naudojimas nepažeistų kitų žmonių privatumo ar įstatymų.

Kada prireikia pasiklausymo įrangos?

Slapto pasiklausymo įrangos panaudojimo galimybės yra labai plačios ir pačios įvairiausios: profesionaliam naudojimui skirtos blakės naudojamos vykdant dingusių ar ieškomų žmonių paiešką, renkant įrodymus tyrimui, ieškant pavogtų daiktų, siekiant užtikrinti, kad nenutekėtų jautri ir konfidenciali informacija ir pan.
Jei esate įmonės vadovas, darbdavys, mini diktofonus ir pasiklausymo blakes galite visiškai teisėtai naudoti tada, jei dvejojate dėl įmonės turto saugumo, jei kyla įtarimų, jog įmonės patalpose lankosi pašaliniai asmenys (kai tai yra draudžiama), ar siekiant išsklaidyti abejones dėl samdomų darbuotojų sukčiavimo.
Slaptas pasiklausymas gali būti ir nevisai slaptas, pavyzdžiui, tais atvejais, kai norite būti ramūs dėl savo senyvo amžiaus tėvų saugumo ar dėl namuose paliktų nepilnamečių vaikų.
Pasiklausymo įranga gali būti naudojama ir tada, jei savo vaiko priežiūrą patikėjote auklei ir norite būti tikri, jog pasivaikščiojimų metu su Jūsų vaiku elgiamasi gražiai ir pagarbiai.

Kaip veikia pasiklausymo įranga?

Nors pasiklausymo sprendimų yra pačių įvairiausių, visi prietaisai veikia labai panašiu principu – jie nuotoliniu būdu leidžia girdėti, kas vyksta toje vietoje, kurią sekate. Kaip tai veikia? Telefonui skirtą SIM kortelę tereikia įdėti į mini diktofoną ar pasiklausymui skirtą blakę ir paskambinti į tos SIM kortelės numerį. Pasiklausymo įrenginys automatiškai „atsiliepia“ ir Jūs galite girdėti, kas vyksta aplinkoje, kurioje įtaisyta pasiklausymo įranga.

Kaip išsirinkti reikiamą pasiklausymo įrangą?

Jei įrangą renkatės slaptam pasiklausymui, svarbiausias dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai nuspręsti, kokioje vietoje įmontuoti pasiklausymo blakę, kad ji liktų nepastebėta. Nuo to priklausys ir blakės dydis, ir jos techninės charakteristikos. Idealus variantas – slaptą diktofoną įmontuoti į kokį nors įtarimo nekeliantį kasdieninio naudojimo daiktą – USB raktą, telefono pakrovėją, prailgintuvą, kompiuterio pelę, laikrodį, tušinuką ar ausines. Slaptos pasiklausymo blakės įmontavimas nesutrikdys šių daiktų veikimo ir nesukels jokių įtarimų.

Minimalūs diktofonai ir GSM pasiklausymo įrenginiai (blakės) turi savo nepertraukiamo veikimo laiką (pavyzdžiui, nuo 2 iki 1152 valandų), todėl prieš renkantis konkretų įrenginį, svarbu įsivertinti, kiek laiko jis veiks ir ar vėliau turėsite galimybę jį pakrauti.
Kai kurie pasiklausymo įrenginiai turi atskambinimo funkciją, kurios dėka GSM blakė automatiškai sureaguoja į garsą ir pati Jums paskambina. Jums belieka tik atsiliepti ir klausytis pokalbio.

Daugiafunkciniai slapto pasiklausymo įrenginiai turi ir balso įrašymo funkciją, kuri praverčia tada, kai neturite galimybės atsiliepti suveikus atskambinimo funkcijai. Tokiu atveju pokalbis yra įrašomas ir jį gali perklausyti tada, kada bus patogu.
Profesionalai, kuriems reikia surinkti labai tikslią tyrimui skirtą informaciją, paprastai renkasi ne pasiklausymo blakes, o diktofonus, nes jie pasižymi itin kokybišku ir raiškiu garsu.

Mūsų el.parduotuvėje – itin platus pasiklausymo įrangos pasirinkimas, ją paprastai ir greitai galite išsirinkti bei užsisakyti internetu. Iškilus klausimams, kokią pasiklausymo per atstumą įrangą pasirinkti, susisiekite su mumis telefonu ir mūsų konsultantai padės išsirinkti Jums optimaliausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą.  

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus