Šnipai tik filmuose?

Šnipai tik filmuose?

Pasiklausymo blakės, miniatiūriniai mikrofonai ir rašikliuose įmontuotos kameros – tokia šnipų kasdienybė veiksmo filmuose.

Tačiau greičiausiai bent kartą gyvenime esate pajutę tą nemalonų nugarą gręžiantį jausmą, kai atrodo, jog kažkas Jus stebi ar slapta klausosi Jūsų privačių pokalbių. Nevaldomos fantazijos gali greitai virsti paranoja, kai pradėsite įtarinėti ne tik esančius šalia, bet ir patį save, juolab, kad slapto filmavimo kameros ir pasiklausymo įranga šiais laikais gali būti paslėpta visiškai nepastebimai, pavyzdžiui, darbo kabinete, automobilyje ar net Jūsų pačių namuose! Kai kurie sekimo prietaisai yra tokie maži, kad gali būti prisisegti net prie rūbo kišenės, diržo ar rankinės. Tad jei jau kyla ramybės neduodantys ar netgi pagrįsti įtarimai, jog esate pasiklausomas ar stebimas, pasidomėkite, ar kažkur nėra įmontuota pasiklausymo blakė, slapta kamera, GPS ar GSM seklys.

Išsirinks ir mėgėjas, ir profesionalas

Mūsų el.parduotuvėje – itin platus detektorių pasirinkimas: čia rasite ir privačiam naudojimui patogius slapto stebėjimo ar pasiklausymo ieškiklius, ir profesionalams skirtą daugiafunkcinę sekimo įrangą: nuo radijo dažnių, mobiliųjų telefonų ir objektyvų detektorių iki plačiajuosčių belaidžių radijo signalų detektorių bei feromagnetinių kontrabandos skenavimo įrenginių, efektyviai aptinkančių netgi išjungtus mobilaus ryšio telefonus, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius laikrodžius bei ginklus.

Kas svarbu renkantis detektorių?

Jei jau iškilo būtinybė įsigyti blakių detektorių, pasikalbėkite su profesionalu, išsiaiškinkite, kokią konkrečiai įrangą jis gali aptikti, nes vieni prietaisai nustato tik pasiklausymo blakes ar diktofonus, kiti – aptinka slaptas kameras, treti – fiksuoja radijo dažnius ir pan.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, – maksimalus atstumas, kuriuo veikia signalus aptinkantis detektorius. Tai ypač svarbu tada, kai slapto pasiklausymo ar stebėjimo įranga galimai yra paslėpta didelį plotą užimančiose patalpose.

Ieškant blakių detektoriaus, vertėtų pasigilinti į sekimo įrenginio kokybę, nes nuo jos priklausys ir paieškos efektyvumas. Naujos kartos detektoriai pasižymi nepriekaištingomis techninėmis charakteristikomis ir aukščiausio lygio specifikacijomis, kurios užtikrina maksimalią aptikimo gebą: tikrai kokybiška paieškos įranga nustato net 99 procentus visų paslėptų prietaisų.

Aukštosios technologijos

Naudodami modernius skaitmeninius radijo ryšio protokolus (GSM, CDMA, WCDMA, 3G, DECT, Wi-Max, Wi-Fi ir Bluetooth) šiuolaikiniai signalų detektoriai aptinka 2G/3G/4G ir net 5G GSM ryšiu veikiančius belaidžio ryšio prietaisus, skaitmenines ir belaides-analogines slaptas vaizdo fiksavimo kameras, GPS lokatorius, aukšto dažnio kameras ir mikrofonus bei daugybę kitų informacijos nutekėjimo šaltinių.

Profesionalams skirti naujos kartos blakių ieškikliai geba užfiksuoti ir aptinka net pačių moderniausių ir gerai paslėptų įrenginių signalus (pavyzdžiui, esančius už sienų ar po čiužiniais).

Platus panaudojimo diapazonas

Blakių detektorių panaudojimo galimybės išties plačios. Siekiant aptikti slaptą vaizdo ar garso stebėjimo įrangą ar kitą signalą, juos galima naudoti:

  • pasitarimų salėse ofisuose, siekiant aptikti paslėptą pasiklausymo ar vaizdo stebėjimo įrangą;
  • mokymo įstaigose egzaminų metu;
  • persirengimo kambariuose, voniose ir dušuose, viešbučio kambariuose, ligoninėse ir kitose patalpose, kuriose turi būti užtikrintas asmens privatumas;
  • pataisos ir įkalinimo įstaigose, ieškant neteisėtai naudojamų mobiliųjų telefonų, tikrinant neteisėtai laikomus daiktus kalinių aprangoje, plaukuose, kūno ertmėse;
  • muziejuose ir renginiuose, dėl visuotinio saugumo užtikrinimo tikrinant lankytojų drabužius ir daiktus;
  • vyriausybiniuose pastatuose, teisėsaugos institucijose, karinėse bazėse, finansinėse institucijose, kai būtina užtikrinti jautrios informacijos slaptumą;
  • oro uostuose, tikrinant keleivius ir jų bagažą;
  • transporto priemonėse, ieškant slapta įtaisytų GPS sekimo prietaisų.

Paprasta kaip du kart du

Blakių detektoriai turi signalą - LED šviesą, vibraciją ar pypsėjimo garsą, pranešantį apie aptiktą slaptą įrenginį – paprastai, artėjant prie blakės, signalas stiprėja ir intensyvėja. Parametrai nustatomi ir valdomi labai paprastai, vartotojui intuityviu būdu. Komplekte yra pateikta prietaiso naudojimo instrukcija lietuvių ir anglų kalbomis.  

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus