Kur namuose įrengti slaptą kamerą?

Kur namuose įrengti slaptą kamerą?

Paslėptos kameros paslėpimas namuose gali būti puikus būdas apsaugoti šeimą ir turtą nuo vagių ir kitų nusikaltėlių.

Tačiau turite būti atsargūs, kad nepadėtumėte slaptos kameros į vietą, kur ji bus lengvai matoma. Jums padės keletas gudrybių, kurias rasite aprašytas toliau, kad žinotumėte, kaip turi būti paslėptos mini kameros.

Ar galima mini kameras dėti į vaikiškus žaislus?

Paslėptos kameros paslėpimas namuose gali būti labai efektyvi saugumo priemonė. Gyvūnų iškamšos yra puikios slaptos kameros. Jie yra minkšti ir neryškūs, susilieja su aplinka ir yra prieinami kiekvienam, kuris nori namuose paslėpti kamerą. Daugumoje mažmeninės prekybos parduotuvių galite rasti gyvūnų iškamšų su paslėptomis kameromis. Šias kameras lengva paslėpti ne tik žaisluose, jas netgi galite įdėti į tuščiavidurę knygą ar dantų pastos dėžutę. Mini kamerose taip pat yra judesio aktyvinimas, kuris fiksuoja visus veiksmus.

Žaislų iškamšos gali padėti apsaugoti jūsų vaikus, kai juos paliekate namuose su auklėmis. Mini kameros leis mažuosius stebėti nuotoliniu būdu ir įrašyti vaizdą bei garsą. Kameros taip pat gali padėti jums užmegzti ryšį su savo vaikais. Geriausi pasirinkimai yra nebrangūs, lengvai naudojami prietaisai, kurie įrašo aukštos kokybės vaizdo įrašus. Jie taip pat gali padėti palaikyti ryšį su vaikais, kai esate išvykę.

Elektros lizdai: ar juose būna kamerų?

Elektros lizdų naudojimas yra puikus būdas paslėpti slaptą šnipinėjimo kamerą savo namuose. Dauguma lizdų yra naudojami reguliariai, todėl yra didelė tikimybė, kad galėsite įdiegti kamerą niekam nepastebėdami. Pravartu patikrinti savo namuose ar biure esančius lizdus. Vienas iš geriausių būdų paslėpti fotoaparatą namuose yra prijungti jį prie laidinio elektros lizdo. Tai leidžia fotoaparatui veikti esant prastam apšvietimui ir suteikia galimybę 90 laipsnių kampu matyti kambarį, kuriame ji yra. Tai ypač gera idėja, jei norite apsaugoti savo šeimą.

Kitas būdas paslėpti fotoaparatą namuose yra kištukas. Šie kištukai atrodo kaip įprasti elektros lizdai, tačiau juose yra dvi keičiamos įkraunamos baterijos ir USB laidas. Jose taip pat yra tvirtinimo juosta, „micro SD“ kortelė su 16 GB atminties ir atstatymo kaištis. 

Ar pastebimos kameros, kurios paslėptos laikrodyje?

Šios kameros bus paslėptos staliniame laikrodyje. Jos puikiai tinka diskretiškai stebėti visą erdvę. Kadangi šios kameros atrodo kaip standartinės darbalaukio detalės, jas galima įdėti į bet kokį interjerą, tiek namuose, tiek biure. Net jei stalinis laikrodis bus nuodugniai apžiūrėtas, mažas fotoaparato objektyvas yra visiškai neaptinkamas už priekinio veidrodėlio stiklo. Šie laikrodžiai gali būti pastatyti ant naktinio staliuko ar lentynos nesukeliant įtarimo. Jie gali būti maitinami iš tinklo arba iš baterijų. 

Dūmų detektoriai: ar kameros liks nepastebėtos?

Daugelis dūmų detektorių kamerų yra maitinamos baterijomis arba turi WiFi ryšį. Galite juos rasti geromis kainomis ir jie gali transliuoti vaizdo įrašą į išmaniojo telefono programą. Kai kurios kameros taip pat yra naktinio matymo. Tai naudinga stebint sritį naktį. Dūmų detektoriai paprastai turi įspėjamąsias etiketes apatinėje pusėje. Galite ieškoti jų ir patikrinti, ar lemputė yra žalia ar raudona.

Taigi, yra gana daug pasirinkimo būdų, kur galima slėpti slaptas mini kameras, tačiau kiekvienas turi išsirinkti būdą, kuris jam yra geriausias ir išbandyti savo namuose. Atminkite, kad saugumas yra svarbus ne tik jums, bet ir jūsų šeimos nariams ir nekilnojamam turtui.

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus