Kur žmonės slepia pasiklausymo įrangą?

Kur žmonės slepia pasiklausymo įrangą?

Mėgstate detektyvus? Tuomet tikrai esate girdėję apie Erkiulį Puaro, Šerloką Holmsą, komisarą Megrė ar Harį Hūlę, sudėtingiausius nusikaltimus gvildenančius kaip riešutus, nesinaudojant jokiais GPS sekikliais ar slapta pasiklausymo įranga.

Kita vertus, šiandien nereikia būti patyrusiu detektyvu ar samdyti privatų seklį, jei tik prireikia ką nors išsiaiškinti. Užtenka apsilankyti elektroninėje parduotuvėje slapukas.lt ir išsirinkti slapto pasiklausymo įrangą.

Jei anksčiau niekada neteko su tuo susidurti, galbūt tai skamba kiek intriguojančiai, tačiau būtent slaptam pasiklausymui skirti įrenginiai leidžia gauti reikiamą informaciją ir užkirsti kelią visoms intrigoms bei išsklaidyti įtarimus.

Platus pasiklausymo įrenginių asortimentas – nuo mažiausių „blakių“, skaitmeninių diktofonų iki daugiafunkcinių radijo aptikimo detektorių – užtikrina, kad kiekvienas ras tai, kas maksimaliai atitinka jo poreikius.

Kaip veikia pasiklausymo įranga?

Pasiklausymo „blakė“ leidžia nuotoliniu būdu girdėti, kas tiesioginiu metu vyksta toje vietoje, kurią sekate. Tam, kad jos veiktų, tereikia paprastą, telefonui skirtą SIM kortelę įdėti į slapto pasiklausymo įrangą ir paskambinti į su ta SIM kortele surištą telefono numerį. Pasiklausymo prietaisas automatiškai atsilieps ir Jūs galėsite girdėti, kas vyksta kitoje laido pusėje.

Kas naudoja slaptą pasiklausymo įrangą?

Gali iškilti klausimas, kokiu tikslu žmonės naudoja slapto pasiklausymo įrenginius? Atsakymai – gana paprasti ir labai žemiški. Mažamečius vaikus auginantys tėvai pirmiausia nori būti tikri dėl savo atžalos saugumo, todėl siekia patikrinti, kas vyksta vaiką palikus auklei ar lopšelio-darželio grupėje. Tokiais atvejais slapta pasiklausymo įranga gali būti įmontuota į vaiko mėgstamą žaislą, kuprinėlę ar į kitą mažylio aplinkoje esantį daiktą.

Jei verslininkai, turėdami tam tikrų įtarimų dėl savo įmonės turto ar duomenų saugumo, priima sprendimą įmontuoti pasiklausymo įrangą darbo vietose, tam pasitarnauti gali pieštukinė, stalčiai dokumentams, kėdė ar gėlių vazonas!

Matoma – nematoma

Tiems, kas jau priėmė sprendimą įsigyti vienokią ar kitokią pasiklausymo įrangą, iškyla pagrindinis klausimas – kur įrenginį įtaisyti, kad jo nepastebėtų tie, kurių slapta norite pasiklausyti?

Tobulėjant slapto pasiklausymo įrangai atsiranda vis daugiau būdų ir vietų kur ir kaip ją paslėpti, kad ji išliktų nematoma. Todėl į klausimą – kur būtų galima „blakę“ įtaisyti taip, kad jos niekas nepastebėtų – galima sakyti, yra vienas atsakymas: bet kur.

Pasiklausymo įranga gali būti įmontuota bet kuriame iš Jūsų asmeninių daiktų. Sunku patikėti, ar ne? Tvirta slapukas.lt siūlomų pasiklausymo prietaisų konstrukcija leidžia juos integruoti į paprasčiausius, kasdien naudojamus ir visiškai jokio įtarimo nesukeliančius daiktus, pavyzdžiui, į rankinę ar kuprinę, drabužį ar elektros lizdą.

Yra daugybė būdų įmontuoti pasiklausymo įrangą patalpose, tai – šviestuvai, elektros jungikliai, telefonų pakrovėjai, laikrodžiai, durų spynos, minkšti baldai, buityje naudojami prietaisai ir pan. Maži, kompaktiški pasiklausymo prietaisai gali būti paslėpti net USB rakte, GSM kortelėje, rašiklyje ar drabužio sagoje!

  • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus