Rankinis spektro analizatorius mobiliųjų telefonų, pasiklausymo įrangos ir vaizdo kamerų aptikimui

 • Rankinis spektro analizatorius mobiliųjų telefonų, pasiklausymo įrangos ir vaizdo kamerų aptikimui

  Kodas: 1080
  Kaina 1485000  su PVM
  (12272 73  be PVM)
  Į krepšelį 

  1 MHz - 13.44 GHz dažnių diapazonas.

 • Tai yra visiškai integruotas nešiojamas spektro analizatorius, sukurtas profesionaliam atsakomųjų priemonių naudojimui. Jis turi geriausias technines specifikacijas, užtikrinančias maksimalią aptikimo gebą bei nemažai puikių savybių, padedančių aptikti RF atsakomąsias priemones ar signalus. Nepaisant techninių galimybių, prietaisas yra lengvai valdomas ir turi intuityvią vartotojui patogią sąsają.

  Kai reikalinga detali signalo analizė, dažnių intervalai gali būti nustatomi nuo 13.44 GHz mažinant iki vos 25 Mhz. Tereikia pastatyti žymeklį ant bet kurio aptikto signalo, paspausti ‘Zoom’ mygtuką ir galėsite detaliau apžvelgti signalą.

  Waterfall (Spektrogramos) funkcija rodo spalvotą grafinį aptikto signalo vaizdą realiu laiku, kad naudotojas galėtų analizuoti detaliau. Tai ypač naudinga analizuojant šiuolaikinius impulsinius skaitmeninius signalus (ar dažnius peršokančius signalus), tokius kaip iš mobiliųjų, Wifi, „Burst“ ir GPS prietaisų.

  RF jautrumas gali būti reguliuojamas 5 lygiais: nuo maksimalaus (-80 dBm), pavyzdžiui, skirto aptikti visiems signalams, įskaitant esančius gretimuose kambariuose ar net už pastato ribų, iki minimalaus, kai reikalinga konkretaus netoliese esančio signalo vieta.

  Šis prietaisas turi Derinimo-Klausymo funkciją, kai paspaudęs mygtuką, vartotojas gali užsifiksuoti bet kurį aptiktą signalą, peržiūrėti signalo kodinę schemą ir signalo stiprumą (iki 100dBm). Jei reikia, naudotojas gali pasirinkti plačią FM, siaurą FM ar AM demoduliaciją ir klausyti aptikto signalo per integruotą garsiakalbį ar ausines. Tai ypač gali būti naudinga ieškant standartinių blakių su mikrofonais ar norint pašalinti kitus aptiktus signalus, tokius kaip radijo transliacijos.

  Jei reikia, įrenginys gali atlikti fono nuskaitymą – įsiminti ir išsaugoti esamą RF aplinką, kuri gali būti išsaugota ir atkurta bet kada vėliau, norint palyginti ar neatsirado naujų įtartinų signalų RF aplinkoje nuo paskutinio patikrinimo. Nauji signalai ekrane bus paryškinti, kad būtų galima juos analizuoti detaliau.

  Patvarumo režimas siūlo detalesnę aptiktų signalų analizę. Signalų spalva keičiasi priklausomai nuo jų „patvarumo“ (kuo ilgiau išlieka aptiktas), nuo mėlynos per spalvų spektrą iki raudonos patvariausiems signalams. Tai gali būti naudojama identifikuoti išliekantiems signalams, kurie kitaip gali būti paslėpti triukšmingoje RF aplinkoje.

  Memory Log funkcija leidžia signalo duomenis išsaugoti prijungiant USB atmintinę. Duomenys bus išsaugoti su laiko ir datos žyma bei rodomi grafiškai, juos bus galima atkurti bet kuriuo metu ir analizuoti detaliau.

  Maksimaliam lankstumui turi dvi antenas: daugiaelementę anteną bendram naudojimui ir teleskopinę anteną žemo dažnio naudojimui.

  Prietaisas yra nešiojamas rankiniam naudojimui bei taip pat turi ištraukiamą stovą. Prietaisas sveria tik 1.3 kg ir turi apdirbto aliuminio korpusą, užtikrinantį puikų patvarumą. Vidinė ličio polimerų baterija leidžia naudoti pakrautą prietaisą 4 valandas. Prietaisas taip pat gali būti naudojamas su prijungtu pakrovėju. Prietaisas parduodamas su kompaktišku nešiojamu dėklu, kuris užtikrina apsaugą ir patogų transportavimą.

  Prietaisas sukurtas, pagamintas ir testuojamas Anglijoje pagal aukščiausius techninius standartus.

  Kur galima naudoti

  Susitikimams skirtose patalpose;
  Biuruose (ieškant paslėptų klausymosi prietaisų, slaptų kamerų, neteisėtai naudojamų mobiliųjų telefonų);
  Salėse, kuriose vyksta egzaminai;
  Ligoninėse;
  Kalėjimuose ir kitur;


  Savybės

  Turi platų dažnių diapazoną (nuo 1 MHz iki 13.44GHz) su vos 0.5 sekundės signalo intervalo skenavimo laiku (greitesnis trumpesniais intervalais), tai užtikrina visų tipų RF signalų aptikimą, ypač šiuolaikinių impulsinių signalų, kuriuos gali praleisti lėtesni prietaisai;
  Pralaidumas: 2G, 3G, 4G; Bluetooth; Wi-Fi;
  Derinimo & Klausymo demoduliacijos funkcija - AM/WFM/NFM;
  Duomenų išsaugojimas USB atmintinėje su laiko ir datos žyma;
  Fono įsiminimo funkcija buvusių signalų palyginimui;
  Labai aukštas RF jautrumas (-80 dBm skenavimas, -100 dBm tikslus nustatymas);
  6" TFT ekranas – įskaitomas lauke;
  Garsas per vidinį garsiakalbį ar ausines;
  Daugiaelementė antena;
  Vidinė ličio polimerų baterija - 4 valandų veikimas;
  Svoris: 1.3kg;
  Apdirbto aliuminio korpusas;
  Kompaktiškas nešiojamas dėklas ;
  Aptikimo diapazonas: 50 m;
  Reguliuojas RF jautrumas;


  Komplektacija

  Rankinis spektro analizatorius;
  Daugiaelementė koncentrinė antena (23 cm);
  Teleskopinė antenna;
  Pakrovėjas su tarptautiniais adapteriais;
  Ausinės;
  Kompaktiškas nešiojamas dėklas ;
  Naudojimo instrukcija lietuvių ir anglų kalbomis;

  Garantija: 12 mėn.
  Nemokamas pristatymas: per 5 darbo dienas visoje Lietuvoje.    

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus