GPS seklio įrengimas bet kuriame Jūsų daikte

 • GPS seklio įrengimas bet kuriame Jūsų daikte

  Kaina *KAINA SKAIČIUOJAMA INDIVIDUALIAI Pirkti
  Kaina 100  su PVM
  (0 83  be PVM)
  *Kaina skaičiuojama individualiai
  Kodas: 1128/1
  Į krepšelį  
 • Reguliariai girdime apie transporto priemonių vagystes ir kitas asmenines teises. Laimei, kartu su naujomis technologijomis atsiranda ir naujų apsaugos būdų, kuriuos galima panaudoti turtui apsaugoti.

  Miniatiūriniai GPS ieškiklių dydžiai leidžia atidžiai prižiūrėti vertingas siuntas, automobilius ar net jachtas. Tvirta siūlomų prietaisų konstrukcija taip pat leis juos sudėti į kitus daiktus, kaip kuprinę ar striukę, kad būtų galima prižiūrėti vaiko ar pagyvenusio žmogaus kelią.

  Kam galima įdiegti GPS sekimo įrenginius?

   

  VERSLININKAMS

  Jei turite statybinę techniką, galite patikrinti jos vietą ir kontroliuoti judėjimą darbo metu. Panašiai galite prižiūrėti darbuotojus įmonės automobiliuose. GPS sekimo įrenginiai išsaugo maršrutą ir gali jus informuoti, kad objektas išvyko iš nurodytos zonos. GPS seklį galime įmontuoti į jūsų norimą daiktą.

  TĖVAMS

  Ar jūsų vaikas dažnai grįžta vėliau, nei nurodyta tvarkaraštyje? Jus galite stebėti savo vaiko saugumą, o jo vieta nebus galvosūkis.

  SAVO REIKMĖMS

  Jei turite automobilį, kuris jums, arba norite apsaugoti nuo vagystės Jums svarbu daiktą, turėtumėte pagalvoti apie nematomą saugumą - paslėptą GPS seklį.

  VYRESNIESIEMS

  Vyresni žmonės netenka galimybės su amžiumi  saugiai būti lauke. GPS ieškiklis lengvai užtikrins tokio asmens saugumą.

  *Jei norite įmontuoti GPS seklį į savo asmeninius daiktus, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. 

         

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus