Profesionalus 3G GPS seklys Promasat 1000 NEXT

 • Profesionalus 3G GPS seklys Promasat 1000 NEXT

  Kodas: 1043
  295 
  310  Sutaupykite 15 
  Į krepšelį 

   Matmenys: 104*93*32 mm. Baterija: 5300 mAh. Baterijos veikimo laikas priklauso nuo pasirinkto darbo režimo: Nuo 10 d. iki 8 mėn. Atsparumas drėgmei: IP67.

 • Profesionalus transporto ir krovinių stebėsenos įtaisas. Pagrindinė modelio savybė – universalumas. Turi 12 skirtingų darbo režimų, todėl kiekvienas vartotojas galės pritaikyti pagal savo poreikį. Išskirtinis tuo, kad sunku aptikti su bet kokiu detektoriumi, nes turi funkciją su kuria gali veikti miego režimu, bet tuo pačiu, kaupti visą maršrutą į vidinę atmintį bei paskui perduoti į serverį kas 12 val. visą sukauptą maršruto informaciją.

  GPS seklys – tai prietaisas, naudojamas objekto vietai ar judėjimo krypčiai nustatyti. Jį naudodami galėsite realiu laiku lengvai nustatyti tikslią judančio ar stovinčio objekto buvimo vietą. Į prietaisą įdėjus SIM kortelę, GPS seklys valdomas ir programuojamas į jį siunčiant SMS žinutes iš telefono.

  SMS žinute naudotojui siunčiamos ir prietaiso koordinatės. Taip pat yra galimybė objekto judėjimą stebėti realiu laiku per serverį. Naudotojas gali peržiūrėti ir analizuoti sukauptą informaciją apie objekto judėjimą. Serveris užtikrina prieigą prie informacijos apie objekto buvimo vietą, jo judėjimo maršrutą realiu laiku. Jo buvimo vieta parodoma „Google“ žemėlapiuose. Informaciją galėsite peržiūrėti mobiliajame telefone arba kompiuteryje. Įsigiję GPS seklį mūsų parduotuvėje, galėsite nemokamai be laiko apribojimų naudotis serveriu.

  Panaudojimas: Savo transporto priemonės saugumui. 

  Savybės

  Profesionalumas;

  Sunkiai aptinkamas;

  Galimybė veikti nuo pastovaus maitinimo arba nuo savo vidinio akumuliatoriaus;

  Seklio akumuliatoriaus veikimo laikas priklauso nuo pasirinkto darbo režimo bei objekto važiavimo trukmės; Tai gali būti nuo 5 dienų iki 8 mėnesių;

  Turi 11 skirtingų darbo režimų;

  Galimybė pasirinkti koordinačių gavimo intervalų laiką, judėjimo bei stovėjimo būsenoje;

  Galimybė sužinoti buvimo vietą realiuoju laiku;

  Galimybė peržiūrėti visą maršruto istoriją;

  Galimybė veikti miego ar laukimo režimu;

  Galimybė miego režimu įrašinėti į savo vidinę atmintį visą pravažiuotą maršrutą;

  Galimybė gauti perspėjimą apie judesį;

  Tris informacijos gavimo šaltiniai: Per serverį, per APP, SMS žinutėmis;

  Visą istoriją serveryje saugoma 12 mėnesių;

  Serveris be laiko apribojimų;

  Įmontuotas daviklis, pranešantis apie GPS seklio nuėmimą (Drop Alarm);

  3G modemas, skirtas antros ir trečios kartų tinklams;

  Tipas: GPS/GPRS/GSM;

  GSM dažnis: 850/900/1800/1900 MHz;

  Galinga Boston power baterija: 5300 mAh;

  Korpusas su guminiu tarpikliu, prisuktas varžtais;

  Atsparumas vandeniui: IP67;

  Galingi magnetai;

  Technologija A-GPS greitai pradžiai;

  Įmontuotas judesio daviklis įtaiso energijos suvartojimui optimizuoti;

  Įtampos daviklis, su įspėjimu apie išsikraunanti prietaiso akumuliatorių;

  Išorinio maitinimo įtampos daviklis, su įspėjimu apie prietaiso atjungimą;

  Įtaisų, sukuriančių GPS / GSM signalams trukdžius, aptikimas;

  10 000 kelio taškų atmintis;

  Išorinio maitinimo įjungimas 9–36 V;

  Galimybė pritvirtinti prie automobilio kėbulo;

  Darbo temperatūra: nuo -20 iki +70 ℃;

  Matmenys: 104*93*32 mm;

  Svoris: ~500 g;

  Seklio 12 režimų veikimo ir laiko aprašymai

  *SMS treker - Dažnas GPS koordinačių gavimas SMS žinutėmis (kas 10 min.);

  *SMS majak – Pranešimas apie judesį, arba koordinačių gavimas pagal nustatytą darbo režimo intervalą;

  *Web treker - Detalus maršruto braižymas serveryje;

  *Web majak - Vienkartinis buvimo vietos siuntimas į serverį nuo judesio arba pagal nustatytą darbo režimą;

   Režimas 0

  Judėjimo tiesioginis sekimas nenustatant padėties per GPS (tik „LBS”)

  Įrenginys veikia perduodant padėtį tik pagal mobiliojo ryšio operatoriaus bazines stotis (LBS)

  Paskirtis: įrangos montavimui jūrinėse talpyklose arba vietose, kur GPS palydovo signalų priėmimas yra sudėtingas ar neįmanomas. Leidžia efektyviai sunaudoti baterijos energiją ir rodyti įrenginio padėtį su paklaida nuo 300 m (mieste) iki 1,5-15 km (greitkelyje) pagal mobiliojo ryšio operatoriaus bazinių stočių signalus;

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio;

  Sekimo serveris: judant 1 kartą per 60 sekundžių, kai sustojama – 1 kartą per 24 valandas;

   Režimas 1 (numatytasis)

  Judėjimo tiesioginis sekimas (web-tracker)

  Įrenginys veikia perduodant duomenis, būdamas tiesioginio prisijungimo režime (online), sustojus išsijungia ir veikia mirksėjimo režime.

  Paskirtis: yra labiausiai pageidaujamas darbo režimas, leidžiantis optimaliai naudoti bateriją ir rodantis įrangos judėjimo istoriją.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sekundžių, papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 20 laipsnių kampu, kai sustojama1 kartą per 24 valandas.

   Režimas 2

  Judėjimo tiesioginis sekimas (web-tracker) vėluojant prisijungti judėjimo pradžioje.

  Pradėjus judėti įrenginys įjungia tik GPS ryšio modulį padėčiai nustatyti, kurią įrašo į atmintį, o prisijungia tik po 10 minučių nuo judėjimo pradžios, vėliau įrenginys veikia perduodamas duomenis tiesioginio prisijungimo režime (online) (perduodamas anksčiau sukauptas padėtis), šiam sustojus įsijungia ir veikia mirksėjimo režime.

  Paskirtis: siekiant „nuslėpti“ įrenginį nuo radijo banginių aptikimo priemonių pradėjus judėti 10 minučių laikotarpyje, vėliau įrenginys veikia analogiškai režimui 1.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sekundžių, papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 20 laipsnių kampu, kai sustojama1 kartą per 24 valandas.

  Režimas 3

  Tiesioginis mirksėjimas (web-švyturys) su įspėjimu apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Įrenginys veikia mirksėjimo režime 1 kartą per 24 valandas, papildomai prisijungdamas (informuodamas vartotoją SMS žinute) šiam pradėjus judėti ir sustojus. Pakartotinai įspėja apie judėjimo pradžią, kai įrenginys nejuda ilgiau kaip10 minučių.

  Paskirtis: siekiant padidinti įrenginio darbo trukmę, nerodant judėjimo istorijos ir įspėjant apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio, judėjimo ir sustojimo pradžia.

  Sekimo serveris: sustojus 1 kartą per 24 valandas, įspėjimas apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Režimas 4

  Tiesioginis mirskėjimas (web-švyturys)

  Įrenginys veikia mirksėjimo režime 1 kartą per 24 valandas, neatsižvelgiant į įrenginio judėjimo būklę. Darbo laikas skaičiuojamas nuo momento, kai gaunama komanda pereiti į 4 režimą.

  Paskirtis: siekiant padidinti įrenginio darbo trukmę, nerodant judėjimo istorijos.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: sustojus 1 kartą per 24 valandas.

  Režimas 5

  Judėjimo tiesioginis sekimas be „užmigimo“ sustojus.

  Įrenginys veikia judant, perduodamas duomenis tiesioginio prisijungimo režime (online), šiam sustojus įranga nepereina į „miego“ režimą, toliau palaiko ryšį, perduodama padėtį kas 10 minučių.

  Paskirtis: įrangos ar krovinių paieškai tiesioginio prisijungimo režime (online), pastoviai palaikant ryšį, arba transporto priemonėje įmontuoti pastovų maitinimą prie borto (arba prie degimo spynelės ACC). 

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio, išorinio maitinimo atjungimas.

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sek., papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 10 laipsnių kampu, kai sustojama 1 kartą per 10 valandas.

   Režimas 6

  Judėjimo tiesioginis sekimas be „užmigimo“ sustojus, su įspėjimu apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Įrenginys veikia judant, perduodamas duomenis tiesioginio prisijungimo režime (online), sustojus įranga nepereina į „miego“ režimą, toliau palaiko ryšį, perduodama padėtis kas 10 minučių, ir praneša apie judėjimo ir sustojimo pradžią. Įspėjimo signalas vėl aktyvuojasi praėjus ilgesniam kaip10 minučių sustojus, kai įranga vėl pradeda judėti.

  Paskirtis: įrangos ar krovinių paieškai tiesioginio prisijungimo režime (online), pastoviai palaikant ryšį, arba transporto priemonėje įmontuoti pastovų maitinimą prie borto (arba prie degimo spynelės ACC), papildomai pranešant vartotojui SMS žinute ir sekimo serveriui apie transporto priemonės judėjimo ir sustojimo pradžią.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio, išorinio maitinimo atjungimas, judėjimo ir sustojimo pradžia. 

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sek., papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 10 laipsnių kampu, kai sustojama1 kartą per 10 minučių, įspėjimas apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Režimas 7

  Judėjimo netiesioginis sekimas (Off-line tracker).

  Įrenginiui pradėjus judėti, įsijungia tik GPS ryšio modulis padėčiai nustatyti ir įrašyti istoriją į atmintį, o sukaupta informacija apie istoriją perduodama kas 12 valandų, būnant ryšio zonoje. Darbo laikas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai gaunama komanda pereiti į režimą 7.

  Paskirtis: siekiant „nuslėpti“ įrenginį nuo radijo banginių aptikimo priemonių 10 minučių laikotarpyje nuo judėjimo pradžios, įrašant įrangos judėjimo istoriją ir perduodant duomenis kartą per12 valandų.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: sukauptos istorijos perdavimas (judant tiesiąja 1 kartą per 60 sek., papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 20 laipsnių kampu (netiesioginiai (off-line) judėjimo duomenys)) 1 kartą per 12 valandų.

   Režimas 8

  Netiesioginis mirksėjimas (off-line web-švyturys) kas 1 darbo valandą.

  Įrenginys įsijungia 1 kartą per valandą, nustato GPS padėtį neprisijungęs, įrašo ją į atmintį, ir išsijungia. Sukaupta informacija apie kelio istorijos taškus perduodama kartą per 12 valandų, būnant ryšio zonoje. Darbo laikas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai gaunama komanda apie perėjimą į režimą 8.

  Paskirtis: siekiant „nuslėpti“ įrenginį nuo radijo banginių aptikimo priemonių ir ekonomiškai naudoti bateriją, įrašant įrangos padėtis (taškus) 1 kartą per valandą ir perduodant duomenis kartą per 12 valandų.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: sukauptų taškų perdavimas 1 kartą per 12 valandų.

  Režimas 9

  Tiesioginis mirksėjimas (web-švyturys) kas 1 darbo valandą.

  Įrenginys įsijungia 1 kartą per valandą, nustato GPS padėtį ir perduoda ją į sekimo serverį. Darbo laikas pradedamas skaičiuoti nuo to momento, kai gaunama komanda pereiti į režimą 9.

  Paskirtis: siekiant stebėti įrangos judėjimą esant dideliems atstumams, kad baterija ilgiau laikytų.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio.

  Sekimo serveris: įrenginio padėčių perdavimas 1 kartą per valandą judant, stovint – kartą per 24 valandas.

  Režimas 10

  Judėjimo tiesioginis sekimas su įspėjimais apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Įrenginys veikia judant, perduodamas duomenis tiesioginio prisijungimo režime (online), pranešdamas apie judėjimo pradžią, sustojus išsijungia ir veikia mirksėjimo režime, pranešdamas apie sustojimą. Įspėjimas pakartotinai aktyvuojasi pradėjus judėti, kai įranga prieš tai buvo sustojusi ilgesniam laikui kaip 10 minučių.

  Paskirtis: taip pat pageidaujamas darbo režimas (kaip ir režimas 1), leisdamas optimaliai naudoti bateriją, perduodamas įrangos judėjimo maršrutą ir papildomai pranešdamas apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio, judėjimo ir sustojimo pradžia.

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sek., papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 20 laipsnių kampu, sustojus – 1 kartą per 24 valandas, įspėjimas apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  Režimas 11

  Judėjimo tiesioginis sekimas vėluojant prisijungti judėjimo pradžioje ir su įspėjimu apie judėjimo ir sustojimo pradžią

  Pradėjęs judėti įrenginys įjungia tik GPS modulį padėčiai nustatyti, kurią įrašo į atmintį, o pasijungia prie ryšio tik praėjus 10 minučių nuo judėjimo pradžios (įspėdamas apie judėjimo pradžią), vėliau įrenginys veikia perduodamas duomenis tiesioginio prisijungimo režime (online), sustojus – išsijungia ir veikia mirksėjimo režime (pranešdamas apie sustojimo pradžią).

  Paskirtis: siekiant „nuslėpti“ įrenginį nuo radijo banginių aptikimo priemonių per pirmas 10 minučių nuo judėjimo pradžios, vėliau įrenginys veikia analogiškai režimui 10  ir praneša apie judėjimo ir sustojimo pradžią.

  SMS vartotojui: baterija išsikrovusi, įrenginys neveikia, padėtis neprisijungus prie sekimo serverio, judėjimo ir sustojimo pradžia.

  Sekimo serveris: judant tiesiąja 1 kartą per 60 sek., papildomai padėtis pasikeitus judėjimo vektoriui 20 laipsnių kampu, sustojus – 1 kartą per 24 valandas. 

 

   

  Komplektacija

  Profesianalus GPS seklys Promasat 1000 NEXT su galingais magnetais;

  Serveris be laiko apribojimų;

  Buitinis kroviklis (jungiamas prie 220 V įtampos šaltinio);

  Automobilinis maitinimo adapteris (jungiamas prie 12–24 V įtampos šaltinio);

  Naudojimo instrukcija lietuvių ir rusų kalbomis;

   

  Garantija: 12 mėn.;

  Nemokamas pristatymas: per 2 darbo dienas visoje Lietuvoje. 

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus