Internetinėje parduotuvėje "Slapukas.lt" galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu:

1. Mokėjimo pavedimu;
2. Lietuvos spauda, Lietuvos Paštas, Rkiosk, Perlo Paslaugos arba Maxima kasose;
3. Mokėjimo sistema „PayPal“;
4. Grynaisiais pinigais pristatymo metu;
5. Išsimokėtinai;


1. Mokėjimo pavedimu;

  1. Išsirinkite prekę.
  2. Užsiregistruokite.
  3. Pasirinkite apmokėjimo būdą: 
  4. Paprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą bankuose:

AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas", AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.


2. Lietuvos spauda, Lietuvos Paštas, Rkiosk, Perlo Paslaugos arba Maxima kasose;

  1. Išsirinkite prekę.
  2. Užsiregistruokite.
  3. Pasirinkite apmokėjimo būdą -   ir Jūsų prekių krepšelis bus automatiškai perkeltas į „Paysera“ sistema. Ten pasirinkite „Maxima", „Lietuvos Paštas", „Perlo Paslaugos",  ir paspauskite Toliau.
4. Klientui yra pateikiama sąskaita su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs klientas gali atvykti į vieną iš spaudos kioskų ar Maxima kasų ir vieną kartą susimokėti pagal tokią sąskaitą.


3. Kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“;

Prekybos centre "Slapukas.lt", kaip ir populiariausiuose tarptautiniuose elektroninės prekybos centruose, galima atsiskaityti naudojantis „PayPal“ kreditinių kortelių aptarnavimo sistema.

„PayPal“ – populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje, priklausanti Ebay.com. Ja 190 šalyse naudojasi daugiau nei 100 milijonų vartotojų. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas. Norėdami pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu, neprivalote registruotis „PayPal“ sistemoje.


4. Grynaisiais pinigais pristatymo metu Lietuvoje;

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o "Slapukas.lt" kurjeriui pristačius prekes.


5. Išsimokėtinai;

  1. Išsirinkite prekę.
  2. Užsiregistruokite.
  3. Pasirinkite apmokėjimo būdą per - „Išsimokėtinai“  ir Jūsų prekių krepšelis bus automatiškai perkeltas į „Paysera“ sistema. Ten pasirinkite „General Financing“ pirkimo išsimokėtinai internetu sistemą ir paspauskite Toliau.
4. Patvirtinkite savo tapatybę ir sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
5. Įveskite duomenis reikalingus mokumo įvertinimui ir netrukus gausite atsakymą.
6. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, pasirinkite tinkamiausias finansavimo sąlygas, patvirtinkite savo tapatybę ir pasirašykite sutartį.
7. Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą internetu, elektroninė parduotuvė slapukas.lt iš karto pradės vykdyti Jūsų užsakymą.