Garsus blokuojanti sistema "BugHunter BDA3" su papildoma akustine kolonėle

 • Garsus blokuojanti sistema "BugHunter BDA3" su papildoma akustine kolonėle

  Kodas: 1074
  1150 
  Į krepšelį 

  Apsauga nuo pasiklausymo.  Nei vienas šnipo prietaisas su mikrofonu negalės pasiklausyti jūsų pokalbio 2-7 m;

 • Mikrofonų, pasiklausymo įtaisų ir diktofonų blokuojantis įrenginys "BugHunter bda-3 Voices" su 7 ultragarso spinduoliais ir akustiniu slopintuvu — naujausias 2019 metų modelis, kuris ultragarso piešinio pakeitimų dėka gavo pagerintą slopinimo sistemą ir galimybę prijungti papildomą ultragarso kolonėlę. Jis turi 5 ultragarso spinduolius šoniniame skydelyje ir du papildomus, nukreiptus aukštyn, kurie sudaro “virtualią sieną” ir vartotoją maksimaliai apsaugo nuo garso įrašymo priemonių.

  Modelis slopina bet kokius mikrofonus, diktofonus (įskaitant profesionalius) iki 7 m nuo savęs, o naudojant išorinę ultragarso kolonėlę dar didesniu atstumu. Maksimalaus ultragarso triukšmo efektyvumui nominaliame režime numatytas “TURBO režimas”. Yra akustinio triukšmo garso reguliavimas (iki visiško jo atjungimo), maitinamas iš 220 V elektros tinklo rozetės ir nuo vidinio akumuliatoriaus. Prietaise įtaisyti septyni ultragarso spinduoliai. Du patalpinti viršuje ir penki – iš šono.

  Tai labai efektyvus garsus blokuojantis įrenginys su 7 ultragarso spinduoliais ir galimybe prijungti papildomą akustinę ir ultragarso kolonėlę.

  ! Dirbdamas komplekse su išorine ultragarso kolonėle "BugHunter DAudio bda-3 Voices" efektyviai slopina netgi paslėptus mikrofonus, kurie paslėpti už pagrindinių septynių spinduolių veikimo spindulio.

  Maksimaliai efektyviai apsaugai papildomą ultragarso kolonėlę galima statyti šone nuo pašnekovo (kad kolonėlės ir slopintuvo spinduoliai “žiūrėtų į jį iš visų pusių) arba būtų po stalu.

  Savybės

  APSAUGA— nei vienas šnipo prietaisas su mikrofonu negalės pasiklausyti jūsų pokalbio;

  Blokuoja: lazerinius, laidinius ir belaidžius mikrofonus, profesionalius diktofonus, mobilius telefonus ir kt. (Profesionalius diktofonus (tokie kaip Soroka, Gnom, E-dic ir pan.));

  BugHunter DAudio bda-3 Voices" spinduliuoja labai galingą ultragarsinį ir akustinį signalus (ne mažiau kaip 120 dB);

  Blokuoja visus mikrofonus atstumu 2-7 m.;

  Turi papildomą akustinę kolonėlę, kurį padidina apsaugą iki 99%;

  Kolonėlė aprūpinta 4 ultragarso spinduoliais;

  Vidinis akumuliatorius: 1200 mAh;

  Veikia nuo 220V;

  Komplektacija

  Garsų blokuojanti sistema “Bughunter bda3”;

  Papildoma akustinė kolonėlė;

  Pakrovimo laidas;

  Naudojimo instrukcija lietuvių ir anglų kalbomis;

   

  Garantija: 12 mėn.;

  Nemokamas pristatymas: per 10 darbo dienas visoje Lietuvoje.

 • Gaukite geriausius mūsų pasiūlymus